Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért akarnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért akarnak csak a pasik lefeküdni velem és semmi komolyat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint csak szexelni akarnak veled? :D
2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a viselkedésed ezt sugallja nekik
2010. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert a neoavantgárd művészetelméletről nem lehet veled értelmesen beszélgetni.
2010. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért, mert úgy viselkedsz, mint aki csak erre számít, avagy aki csak erre jó... Avagy mert tudják, hogy te erre vevő vagy. Elég relatív kérdés, mivel nem ismerünk, nem tudunk rá válaszolni!
2010. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert kurv@ásan viselkedsz ?
2010. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem szoktam k.rváskodi,mikor az osztályban is a fiuk megfogják a seggem vagy vmi akkorát leb.szok nekik

/hát nem értem de legközelebb megkérdezem az illetöt vagy vmi XD/

2010. máj. 31. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
mert mit vártál? vagy körülbelül 14 éves, és az összes 14éves fiu csak lukra játszik
2010. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy az osztályba...meg állandóan a mellünket nézi az egyik gyerek.

Ugyan,az ilyeneket nem kell felvenni,elütöd egy poénnal és kész.Mi most már ott tartunk,hogy szinte minden nap ez a téma és annyit nevetünk ahogy beszólunk egymásnak,hogy csak na...pl. amikor tesi öltöző előtt lefekszik hassal egy fiú a padra akkor egyik lány beszólt neki,hogy oké,hogy neked jobb nem jut,de azért ne előttünk élvezkedj már a fapaddal.Meg ilyenek és ezek így tök viccesek,van amikor már hasunk is fáj a sok nevetéstől.


De tényleg,ha nem viselkedsz krvásan akkor nincs gond.Ilyen korban vagyunk.A fiúkat csak ez érdekli,meg a haverok.Nekem egyik ismerősöm (lány) azt mondta,hogy már unja,hogy a fiúk csak erre gondolnak.Pedig azért mi is gondolunk rá eleget,csak tudjuk kontrolállni magunkat,többnyire.

15/L

2010. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha csak a lányok akarnának.
2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát télleg kevés társam van aki nem csak nyomkodni akar...


szoktál cigizni vagy inni? me ha igen akko lehet ehhez köze...

2010. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!