Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik a házasságig szüzek akarnak maradni, és csak azzal az egy férfival hajlandóak lefeküdni, aki a férjük?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Bigottak.
2009. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
82%
Szerintem kissé idejétmúlt ez a hozzáállás, de egyéni döntés kérdése.
2009. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Mi, pasik, általában ilyen lányokat keresünk feleségnek. Mert az ilyeneket tudjuk tisztelni, az ilyenekre tudunk felnézni. Még a legvadabb haverjaim is általában ilyen tiszta nőket vettek el, amikor nősülésre került a sor. A többi csajjal csak játszadoztak, de lenézték őket titokban, pont azért, mert könnyebben daadták magukat. Én még nem vagyok nős, de én is csak ilyen lányt vennék el.
2009. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Ha bejön nekik: jól választanak, jól összeszoknak - akkor szerencséjük van.

Ha nem - akkor nagyon nagyot koppannak, és az elvesztegetett éveiket soha nem kapják vissza.

2009. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Hmm..valamilyen szintem szép dolog szerintem, de ez már nagyon ritka, és igazából nem is tudom,hogy lehet kibírni. :) Mármint ha van barátja, és 3 év után akar összeházasodni vele,hogy bírják ki 3 évig??? Minden elismerésem az övé :D

Én nem bírnám ki az tuti..de szerintem nem is jó,mert valaki tényleg nem passzol az ágyban, és ha ez az esküvő után derül ki,akkor elég gáz..de tényleg az ő dolguk. Még mindig jobb,mint amikor egy lányon átmegy a falu.

21/L

2009. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
bár én nem szüzen megyek férjhez (szeptemberben :) , viszont a vőlegényemen kívül más férfi sohasem volt és nem lesz az életemben. természetesen lehetett volna, de pontosan tudtam/éreztem, hogy még várnom kell..és nem összefeküdni minden jött-ment szépfiúval, aki udvaralni kezd... 24/nő
2009. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
En mar nem vagyok szuz,de szerintem szep ha valaki el tudja donteni magaban es meg is tudja valositani.En sem vagyok az a tipus,aki barkivel osszefekudni,sot...Eddig egy pasi volt(van) az eletemben es nem is szeretnenk ezen valtoztatni.O is csak azutan kaphatott meg,miutan biztos voltam benne,hogy szeretem es hogy o is szeret engem.Ha mar nem tartottam meg a szuzessegemet a hazassagig legalabb annak a ferfinak adtam,akivel le szeretnem elni az eletem es ez viszonzodik is:)
2009. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
54%
Barmok!Mi van ha azzal a pasival tök szar a szex?
2009. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Részben jó,részben nem.Én ammondó vagyok,hogy azért hosszú távon a pároknak sexben is összekell illeni,hangolódni.Mivan ha a férjükkel nem illenek a sexben? örök életükre egy semleges nemi életet élnek majd? valamint jobb tapasztalatot gyűjteni,nem azt mondom minél többel de legalább egy legyen már előtte..Ki hogy érzi
2009. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Hülyeségnek tartom, de egyéni döntés.
2009. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!