Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segitség! Fájni fog?

Lexiih kérdése:

Segitség! Fájni fog?

Figyelt kérdés
15 vagyok a pasim eléggé odavan értem és én is szeretem őt. Tervezi h megujjaz de én még soha nem csináltam magamnak szóval nem is tudom milyen. Fájni fog az első?? Vérezni fogok?? Vagy csak túlparázom?? Tampont életemben egyszer használtam de nem volt kényelmes. Mostanában elkezdtem próbálgatni magamnak de csak az ujjam felét sikerült feltolnom. Lehet h nemtudok eléggé ellazulni?? Vagy csak félek a következményektől?? Elég sokat olvasgattam, keresgéltem ilyen téren, az elmélet tiszta de a gyaorlat nem megy. :( Saját tapasztalatokra is kiváncsi lenék kinek milyen volt az első. Köszönöm, és remélem hogy normális emberek válaszolnak és nem kell a hülyeségeket olvasgatnom.
2011. nov. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2011. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha a pasid tapasztalatlan és csak úgy bele a közepébe benyomja az ujját a puncidba az bizony fájni fog. Ezt ne hagyd semmiképpen!

Először finoman simogassa a puncidat, főleg a csiklót. Remélhetőleg mire ideáig eljuttok már kellőképpen nedves leszel, mert szárazon még ez sem olyan jó. Aztán ha már nagyon felizgultál és kívánod, óvatosan bedughatja egy ujját. Amúgy nem ez a része a "lényeges". A behatolást akár ki is hagyhatjátok.

2011. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő jóval tapasztaltabb mint én !! Köszii :)
2011. nov. 25. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon félned kéne.Persze előfordulhat, de valószínűleg jó érzés lesz...
2011. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)
2011. nov. 25. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott majd gyerek is fog kijönni. Egy ujj ahhoz képest semmi.
2011. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd akkor engedd a pasinak az ujjazást, ha Te már úgy tudsz felnyúlni a puncidba, hogy egyáltalán nem fáj és nem félsz!
2011. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még.

Ha magadnak nem csinálod az annyit jelent hogy nem akarod eléggé. Nem kell siettetni ezt a dolgot. Ez nem olyan hogy nem akarod eléggé, és majd élvezed. Ha nem akarod eléggé nem is fogod élvezni. Egyszerű kideríteni akarod, vagy nem.

Ha nedves vagy akkor akarod, ennyi az egész.

A pasid azért akar megujjazni mert utána könnyebben bevállalod a szexet. Húzz egy határt ott ahol neked jó, ez a te döntésed. Ha hagyod magad megujjazni akkor simogassa sokáig a combodat, a melleidet, és izgasson fel rendesen. Aztán hagyd csak hogy a puncidhoz érjen :)

2011. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. :)
2011. nov. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!