Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarnak velem...

Miért nem akarnak velem lefeküdni a nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor próbálkoztam már, de mindig pofára estem. Pedig csúnya sem vagyok, többször mondták a lányok(és nem csak azért, hogy megnyugtassanak).Egyszerűen átnéznek rajtam. Nagyon kellene már egy barátnő, de nagyon elkeseredtem a mai lányokon és a furcsa felfogásukon. Én szeretném őket, kedves lennék velük, de erre a legtöbb lány nem vevő. Az is hátbaszúr és nagyképű pasival kezd, aki a legszerényebb, átlagosan szép lány és alig szólal meg.
2011. nov. 30. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondjaid vannak. Ez rossz mellébeszélés. Ha nem kellesz nekik valószínűleg nem bennük van a hiba.
2011. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

amíg érdekel,hogy mi a véleményük rólad,addig nem is fogsz dugni túl gyakran.

egyébként taktikai hiba lesz szerintem.

neil strauss-a játszma

kötelező olvasmány.

és azt sem ártana eldöntened,hogy a célodat akarod végrehajtani,vagy kedveskedni akarsz idegen csajoknak linkre.

2011. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

"Én szeretném őket, kedves lennék velük, de erre a legtöbb lány nem vevő. Az is hátbaszúr és nagyképű pasival kezd, aki a legszerényebb, átlagosan szép lány és alig szólal meg."


Te magad is tudod a választ a kérdésedre, látod!? Szeretnéd őket, kedves lennél velük. Ez nem olyan viselkedés ami a nőkben szexuális vonzerőt ébreszt. Ne légy bunkó, vagy egy érzéketlen tuskó, de ne is legyél egy ilyen romantikus "álomlovag". Egyik szélsőség sem jó. Ilyenkor az átlag beszokta böfögni h "rossz lányokkal kezdesz", de te is láthatod h még a legszerényebb lány se különb, szóval nincs kinek kedvesnek és romantikusnak lenni. Sajnos. A második meg jól leírja a lényeget: amíg meg akarsz nekik felelni, sose lesz nőd. Ne érdekeljen h minek tartanak vagy h megfelelj. Túl sokra tartod őket, az a baj, pedig ők csak nők, nem pedig a legjobb barátaid, akiknek számítana a véleménye. Ha ehhez tartod magad, nemsokára sikered lehet.

2011. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
"Az a baj, hogy piedesztálra emeled a puncit."
2011. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 01:12


ez a szöveg ismerős valahonnan, de mit is jelent??

2011. nov. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Piedesztrál: <Kifejezésekben:> nagyfokú erkölcsi megbecsülés (jelképe). Piedesztálra emel valakit., nagyfokú erkölcsi megbecsülésben részesít valakit.


Túlságosan megbecsülöd a nőket.

2011. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azért mert nagyon kevés az a nő aki a pasikkal le akar feküdni. A lányoknak kell az anyagi biztonság és családot akarnak. Ha találnak olyan pasit aki ezt meg tudja adni akkor fizetségként az ellátásért, családért odaadják magukat.
2011. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mennyi vagy, 17? azok szoktak is siránkozni, 2-3 pofáraesés után, hogy jaj nem kellenek a nőknek...

habár te csak lefeküdni akarsz velük, legalábbis a fő kérdésedben ugy irtad. talán itt van a gond. süt rólad hogy meg akarod kefélni, és egy nőnek lehet hogy ennél kicsit több kell.

2011. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hozzátenném hogy látszatra kell több nekik, teszed a szépet aztán megdugod. ezt akarod nem?

komoly kapcsolatra egész más a mérce de sztem nem azt akarsz

visszatérve a korodra ha nem multál még el 18 akk meg ne siránkozz akk természetes hogy nem jött még össze, nem lesz elég egykét pofáraesés hogy megtanuld mit hogyan

2011. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

semmi kép se keresd öket mert hidd el akk egy normális értelmes emberrel se találkozol nekem elhiheted >< am meg nm kell ugy rhanni elösször elég ha csak a barátja vagy apro léptekbe és után naprolnapra jobb lesz a kapcsolatotok bizalom terén föleg de vigyázz arra h nem menj bele teljesen a barátság labirintusába mert akk onan nincs ki ut O.o és akk már lesz közös témátok is rengeteg és hidd el egy kis figyelmesség érdeklödés iránta de nem az a nyakáb a lihegés meg pecenként hivogatás és hidd el ezeknek meg lesz az eredménye ;DD


UI : mindig figyelj a száj szagodra nem árt ;) sok szerencsét :)

2012. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!