Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz h még szűz vok de...

Az gáz h még szűz vok de minél elöbb elakarom vesziteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ultragáz
2011. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gáz pl az Oxigén.. Bár az ember testének 67%-a víz.. amelynek 1/3-ada oxigén..szal részben gáz vagy (kb 17kg)


*Problem?*

2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha fiú vagy, akkor nem gáz mert van olyan pont a fiúk életében amikor ezt gondolják , aztán vagy megbánják egyszer, vagy nem , vagy pont jól jön ki :D

Ha lány vagy és kevesebb vagy 16-nál, akkor gáz...

Ha 16 vagy afölött, akkor nem feltétlen, viszont hogyha csak azért akarod elveszíteni, mert mondjuk a barátnőid már nem szüzek, akkor inkább nézz jó mélyen magadba, és tanulj az értékekről. Ha meg azért mert szexuális ingert érzel, illetve szerelmet keresel (aminek velejárója) akkor szerintem nincs semmi gond vele

2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A leggázabb ebből a "h", meg a "vok".
2011. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na 40 éves vagy, akkor nem gáz.
2011. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gyere kislány^^

f18

2011. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gáz hogy ezzel foglalkozol,és az a célod,hogy gyorsan elveszítsd,baromira gáz,de én már nem csodálkozom,a tinik egyre szörnyűbbek tisztelet a kivételnek
2011. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked, hogy ne akard annyira elveszteni! én egy lánynak csak két hónap voltam meg pár dugás... és annyira bánom, hogy neki adtam; Miért nem másnak...?! vagy az igazinak... érted? tudom milyen az amikor éget a vágy... de hidd el, ha meggondolatlanul fogsz cselekedni akkor sokkal jobban fáj utána minden! a másik meg; Ne azért akard elveszíteni mert ennyi, meg annyi idős vagy... várj vele. ez vén és megtapasztalt fejjel csak egy javaslat! --Chocky--
2011. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!