Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok a tisztaságról?

Mit gondoltok a tisztaságról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a szexuális tisztaságról házasság előtt?

Mármint fiúk (nemcsak), ti hogyan reagálnátok, ha egy lány, aki kifejezetten tetszik nektek, az egyszer csak előáll azzal, hogy ő tiszta akar maradni, amíg meg nem találja az igazit, akinek teljesen oda adhatja magát. És csak neki. Őszintén válaszoljatok kérlek, köszönöm . 24/L



2011. dec. 3. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
embere válogatja. Akaraterő, vallási nevelés, szükséges hozzá... Van aki megteszi van aki nem
2011. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha velem azért nem lenne, mert ő tiszta akar lenni, akkor ebből az jönne, le, hogy én mocskos vagyok. Nem hiszem, hogy jól esne. A tisztaság lélekben dől el.. szerintem.
2011. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 DiMalto ***** válasza:
44%
Ez manapság már elégé a "gáz" kategoriába tartozik,és szerintem okkal,mert mi van ha nem vagy jó az ágyban,vagy fordítva....akarnál úgy élni valakivel????
2011. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, a "tisztasággal" az a helyzet, hogy vannak kiskapuk... Ha házasságig bizonyos dolgokat megteszel neki, akkor szerintem elfogadható, legalábbis én tudnék vele élni.
2011. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Inkog Nito ***** válasza:
75%
DiMalto-val egyetértek....Bármennyire is szép dolog az ártatlanság meg ilyesmi,most képzeld el hogy férfiként olyan nőt vennél el aki nem hajlandó semmilyen olyan dologra amit te szeretnél.A szexuális vágy nagyon is fontos és hogyha két olyan ember kerül össze aki ezen a téren egyáltalán nem passzol,érdekes lehet leélni az életüket,főleg ha nő nem akar változtatni a szokásain.Ezzel a férfit szerintem őrületbe kergeti és itt van már ok a megcsalásra....
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Néha jó néha rossz, mindkét feleségem szűz volt!

Az első nem akart orálisan érintkezni, szerencsére a második sokkal nyíltabb és bevállalósabb, vele már jól kijövünk ilyen téren is!

2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem több igazi van az életben..Minden szakasznak megvan a maga igazija :/
2011. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát... várok vele max egy fél évet, de szex nélkül nem működik egy kapcsolat.
2011. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ez hülyeség, hogy nem működik. 50-100 éve is működött, akkor most miért ne? Csak úgy gondolják a mai fiatalok, hogy minden a szexen múlik. Hülyeség! A kérdésre felelve: én nemhogy meglepődnék, hanem elvárnám. Sőt, el is várom. Kölcsönösen.
2011. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50-100 éve a nőket a férfiak eszköznek tekintették, sőt, a nők maguk is annak tartották magukat. Eszközök voltak ahhoz, hogy a férfi kielégüljön, azt tartották normálisnak, hogy nekik nem kell élvezni a szexet, akár a házas életet se. Sőt, legtöbbször az se volt baj, ha a férfi mellé járt. Ezt nem hiszem, hogy működő képes kapcsolatnak lehetne nevezni.
2011. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!