Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam a (szűz)...

Hogy csináljam a (szűz) barátnőmnek hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy lánnyal (aki 15), aki szűz. Én is szűz vagyok, de az előző barátnőm nem volt az, és simán megujjaztam és élvezte. Gondolom a mostaninál ez nem így fog menni. Vérezni fog neki? Beszéltük hogy lassan benne vagyunk egy pettingbe, de hogy csináljam hogy élvezze is?? És ne fájjon? Én nem fogom kérni első alkalommal hogy verje ki v valami, de majd ennek is sorra kell kerülnie. A lánynak érzékeny nagyon a nyaka, tehát ha puszilhatom akkor kirázza a hideg is :D ebből azjön hogy hamarabb elévez? vagy egyeltalán elfog menni?

köszi a segítséget! Aztán tudjátok, CSAK értelmesen!;) :D

16/F


2011. dec. 4. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A péniszed belehelyezed a hüvelyébe és ki be tologatod.
2011. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából, ha tényleg nem szűz akkor fokozatosan kell mindent csinálni. Elsőnek old meg h teljesen benedvesedjen és utána (ha meg akarod elötte ujjazni) fokozatosan elsönek csak egy aztán ha azt már élvezi akkor több ujjadat is használhatod. A szexnél meg legyél gyengéd és figyelmes. Ne azonnal csúsztasd be mint a kardot, hanem óvatosan és közben esetleg ajánlom, h gyengéden csókolgasd a nyakát is.

De a legfontosabb a nő fájdalma ilyenkor fordítottan arányos azzal h mennyire nedves és ez rajtatok múlik :)

2011. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na most komolyan baromi "régen" jártok,komolyan 2 hónap,az semmi,3 hónap járás után meg már le is fekteted a gyerek barátnődet?? betegek a mai tinik agyilag,szex minél hamarabb úgy kell azt kefélnek jobbra balra már 13-15 évesen is,ez nagyon gáz...
2011. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves 3.ik NEM a te dolgod h hány évesen kivel mit csinálok. ha ezt akartam volna tudni akkor más kérdést rakok fel.
2011. dec. 4. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
jól van nem kell ugrálni,de akkor is gázak vagytok
2011. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kérdező,de igaza van a 3. válaszolónak,ne akard elsietni,még fiatal nagyon,óvatosan kell,2 hónap az tényleg nagyon kevés,lassan haladj,bár én 16 évesen még nem fektettem meg senkit,17 évesen lett egy 17 éves barátnőm és 8 hónap után feküdtünk le,mert nem akartuk elsietni,még mindig a barátnőm,és én voltam neki az első,de ő 17 éves volt nem csak 15,a te dolgod,de akkor is hihetetlen mennyire változik a világ és nem a jó irányba halad
2011. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és 23f
2011. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 problem?:D ***** válasza:
Én csk gratulálni tok h megfekteted a csajt:DÉn gondolom ebben az évben is szűz maradok de leszarom:DD
2011. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem rakd seggbe szárazon
2011. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!