Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy valakinek...

Miért van az hogy valakinek csak az egyszerű, átlagos csajok jönnek csak be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

de mégis fájhat, mit vagy ezen fennakadva. neki az a szép neked a másik. örülj neki hogy nem ugyanaz tetszik. én is akármelyik haverommal beszélgetünk a csajokrol, aki egyikünknek nagyon bejön az a többinek ált kevésbé, és viszont. ez igy jo... nem jelent konkurenciát...

aki meg aszerint itéli meg a másikat hogy milyen csajok tetszenek neki hát az egy nagy gyökér állat lehet...

2011. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hű, itt a válaszolók egy része ugy értette, hogy valaki azér nem hajt a bombanőkre mert kevésnek érzi magát. hát én nem igy értelmeztem. normális egészséges srácoknak sem ugyanaz jelenti a tökéleteset. aki azért nem hajt egy csajra mert "túl jó", de amugy tetszik neki és kellene neki, az lúzer...
2011. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyökér? Ha választhatnak az átlagos és a bombanő között ő akkor is az atlagost választana, szerinted eznormalis?
2011. dec. 13. 18:51
 14/25 nastic ***** válasza:
Ha kilehet láncolni a pincéjében a bombanőt van olyan jól felszerelve a háza, és ennek ellenére a fost válassza akkor bizony a haverod nem normális:D Nah?
2011. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos lány lehet, hogy több értéket képviselt, mint a bombanő. Csak ezt a felszínesebb emberek nem érik fel ép ésszel. És ha az átlagos lány még a maga módján szép is, egyértelműen jobb választás.
2011. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki a ribancokat szereti...
2011. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Neki az átlagos csaj a bombanő. Az ízlésetek különbözik, mi ezen olyan érthetetlen?
2011. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Akkor a bombanő meg mi neki?
2011. dec. 13. 19:08
 19/25 anonim ***** válasza:
Átlagos, vagy éppen unalmas, netán taszító. Nekem sem szoktak tetszeni azok, akiket a nép bombanőnek szavaz meg.
2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lerí rólad hogy az iskola k_vája vagy és még ráadásul irigy is (lehet lepontozni nem számít)... de ez az igazság!


17/F

2011. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!