Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan viselkedjen egy szűz...

Hogyan viselkedjen egy szűz lány ahhoz, hogy ne higgyék róla, hogy apácának készül?

Figyelt kérdés
Huszonéves szűz lány vagyok. Sokéig álomvilágban éltem, szerelmes voltam viszonzatlanul, így most nincs senkim, és szűz vagyok. Sajnos emiatt félénk vagyok a pasikkal szemben, ebből egyből észre is veszik. És mivel elvileg jó csaj is vagyok, arra következtetnek, hogy akkor én várni akarok az esküvőig, vagy, hogy irtózom az egésztől. Hogyan kellene viselkednem, miket kéne mondanom ahhoz, hogy leessen nekik, hogy én csak arra várok, hogy párt találjak, és onnantól benne lennék vele mindenben?
2011. dec. 17. 09:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
18%

Jézusom kislány ezt ne neten kérdezd meg! Keress egy vagány csajt, akinek ellesheted a mozdulatait, a kis praktikáit. Ezt csakis az életben tanulhatod meg, ha gyakorlatban magad is utánzod és beveted a nőcis trükköket. Elméletben ez nem megy!


Szilveszterre csapódj egy másik jócsajhoz. Előtte együtt menjetek el kozmetikushoz, fodrászhoz, válasszatok ruhát. Közben pedig kérdezd ki részletesen és figyeld mit, hogyan csinál. Aztán mindent bele!!

2011. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha itt kell megkérdezni, akkor tényleg legyél inkább apáca.
2011. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Első: Ezzel aztán biztos tisztességes, normális férfit fog majd magának találni, véletlenül se olyat aki csak megfogja baszni, ugye? Mondjuk ez ilyen természetes szelekció lehet, mert én már alapból nem nyúlnék olyan nőhöz, aki "pasizik". :)
2011. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazan ertem a problemad. Keress egy part magadnak aztan jon az magatol. Az ember homlokara nincs rairva, hogy szuz. Mibol lehet erre kovetkeztetni egy kivulallonak. Van aki a sajat parjarol is nehezen hiszi el az elejen, hogy szuz.
2011. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Keress magadnak egy pasit, oldój picit, mutasd ki hogy igenis érdekelnek a pasik, olyannal foglalkozz akivel szimpatizálsz.De ha te nem lépsz lehet a pasi sem lép mert elég bátortalanok,lépj te is.Meg ne irtózz semmitől, ne legyél ennyire pesszimista.
2011. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Itt a GYK-n minden fiú jóképű, normális, kedves, intelligens... minden lány szép, normális, szerény, normális fiúkra bukik és nem a bunkókra... Kicsit érdekes, hogy itt mindenki csak jó tulajdonsággal rendelkezik:D
2011. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést:D
2011. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha jó csaj vagy. Akkor én se teljesen értem a problémád. Szóval az álom világ annyiból állt hogy szerelmes voltál valakibe aki nem viszonozta. Hát akkor ennyi, keress más párt és kész.


Biztos nem fognak apácának gondolni, ha mm pl elmész bulizni meg ilyenek. De bulizni se kell, feltételezem nem az a probléma, hogy zárkózott vagy, akkor ismerkedj ugyanúgy mint eddig. +Vegyél fel jó ruhákat.

2011. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát pont ez az, hogy jó csaj vagyok és mégis szűz, ebből aztán azt hiszik, hogy már jó sokan lefeküdtek volna velem, csak én nem akartam. meg biztos akkor időtlen időkig kell majd rám várni. pedig nem így van.
2011. dec. 18. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Hmm. Ne mond el, hogy szűz vagy. Ennyi. Vagy mond el barátaidnak hogy ettől még te szeretnéd, meg nem vagy te apáca. "Jól van naa, én is szívesen szexelnék" vagy mit tudom én. Valami lazább beszélgetés.
2011. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!