Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan viselkedjen egy szűz...

Hogyan viselkedjen egy szűz lány ahhoz, hogy ne higgyék róla, hogy apácának készül?

Figyelt kérdés
Huszonéves szűz lány vagyok. Sokéig álomvilágban éltem, szerelmes voltam viszonzatlanul, így most nincs senkim, és szűz vagyok. Sajnos emiatt félénk vagyok a pasikkal szemben, ebből egyből észre is veszik. És mivel elvileg jó csaj is vagyok, arra következtetnek, hogy akkor én várni akarok az esküvőig, vagy, hogy irtózom az egésztől. Hogyan kellene viselkednem, miket kéne mondanom ahhoz, hogy leessen nekik, hogy én csak arra várok, hogy párt találjak, és onnantól benne lennék vele mindenben?
2011. dec. 17. 09:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- Szia, Péter vagyok.

- Szia, Zsuzsi és szűz.


Ez nem így megy! OK, nekem is van olyan lány ismerősöm, akiről látom, hogy szűz és a sorok közül is ki tudtam olvasni. De ha nem lenne barátnőm és próbálkoztam volna nála, akkor nem gondoltam volna, hogy sokat kell várnom a szexre.

Nem kell mondanod semmit. Egy férfi tudja, hogy a nők is szeretik a szexet.

2011. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok mint te. Szüleim konzervatívan neveltek, nem engedtek semmit és emiatt visszautasítottam több pasit is a félelmeim miatt. Nem tudom mit tehetnék
2011. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!