Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Menjek prostituálthoz?

Srácok! Menjek prostituálthoz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nincs és nem is volt sikerem a nőknél soha, ezért gondoltam felkeresek egy prostit. Szerintetek? Ha lehet, csak férfiak válaszoljanak, köszi.

2011. dec. 21. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha soha nem volt sikered a nőknél, akkor valszeg csúnya vagy, ezért ezután se lesz. Tehát menj prostihoz, mert másképp örökre szűz maradsz!
2011. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

csak férfiak válaszoljanak??? :D

tegyél fel képet magadról és eldöntjük szavazással, hogy csúny vagy -e?ha igen menj prostihoz...

2011. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Menny el mert addig úgysem fogsz lenyugodni,20 évesen már én is nagyon vágytam a szexre de nem merek kezdeményezni így sose lett volna esélyem egy olyan lánnyal szexre ha nem megy el egy lányhoz.
2011. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez a helyzet nálam is. Akár tudnék találni olyan barátnőt, aki elfogadja a kezdeti ügyetlenkedéseimet, akár nem, nincs türelmem keresgélni. Csak egy kiadós szexre van most szükségem, semmi másra. Társ meg végülis mi a francnak, ha szakítás lesz a vége. :D
2011. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, hogy lányok válaszát nem kérted, de gondoltam esetleg hasznát veszed az ellenkező nem véleményének.

Több szűz férfival is volt dolgom és nem jelentett problémát. Én személy szerint sértőnek éreztem volna, ha előtte kurv@hoz mentek volna, csak azért mert meg akarnak felelni. Szerintem megtisztelő, hogy megbíztak bennem és nem gondolták, hogy emiatt elhajtom őket. Természetesen ezek nem futó kalandok voltak, az egyik ilyen mára már a férjem. :-). Szóval nem tini fiúkról volt szó. Sok kellemes és megmosolyogtató emlékem van ezzel kapcsolatban. Persze nem tudom a többi nő hogyan gondolkodik. Hallottam már én is olyanról, aki kijelentette, hogy szűz pasival nem kezdene, mert milyen már, hogy azt tanítani kell. Ezt butaságnak tartom, mert még a tapasztalt férfiakat is sokszor tanítani kell, hiszen nem vagyunk egyformák, ami az egyik nőnek bejön azt nem szereti a másik. Szóval nem értem mi a különbség. Elmész egy kurv@hoz és fizetsz azért, hogy kielégíthesd? Hiszen gondolom ezt szeretnéd megtanulni, egy férfi ettől érzi magát igazán férfinak. Persze ha csak szexre vágysz az más, de azt akár megkaphatnád ingyen is, ha azt a pénzt másra költenéd, pl. tanácsadásra, új ruhákra, esetleg pszichológusra, ha van ilyen jellegű gátlás benned. Hosszabb távon profitálhatnál belőle, ha meg van egy kedves nő ismerősöd aki segít ebben akkor akár ingyen is megúszhatod. Ha eddig sem volt sikered a nőknél akkor a prostik után sem lesz, ettől nem leszel se szebb, se vonzóbb a nők szemében. Esetleg magabiztosabb, de az önbizalmat máshogy is lehet építeni.


Persze ez mind csak az én véleményem. Csak segíteni szerettem volna.

2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jaja menjél ha van rá pénzed
2011. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ú 13:29-es nagy tanár nő vagy.Akarom mondani ittam a szavaidat kicsi.

Mennyivel másabb lenne a világ ha a legtöbb nő ilyen felfogású lenne.

Nekem is ilyen nőre lenne szükségem pontosan a leírt probléma miatt.

De hol találhatnék.

A férjed minden bizonnyal nagyon szerencsés.

Megkérdezhetem esetleg hogyan volt szerencséd ennyi szűz sráchoz?

2011. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én is fontolgatom, hogy menjek -e prostihoz,mondjuk nekem csak simán nehezen jut nő.volt már,de most nincs,én meg szeretem a szexet.ha bele gondolsz, egy randi egy nem hivatásos nővel kb ugyananyiba kerül, mint egy qrva de az első randin nem engedik meg a nők,de a qrva igen.csak mond meg neki, hogy szűz vagy.szerintem még ők is másként bánnak egy szűz sráccal,mint egy tapasztaltabbal.
2011. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
13:29 - a barátbő is pénzbe kerül. Randik, ajándékok stb. Az meg, hogy ettől nem leszek sikeresebb a nőknél igazából annyira nem érdekel :) de azért köszi, hogy segíteni próbáltál
2011. dec. 22. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:

18:42!


13:29 vagyok. A legtöbbször internetes ismerkedtem. (17 éves korom óta) Társkereső, chat ilyesmi. Persze sok ott is a furcsa ember (figyelni kell nagyon, de elég gyorsan ki szokott bújni a szög a zsákból), viszont mivel elég sokan vannak fent, így lehet erősen szelektálni. És ha abból indulok ki, hogy én is felregisztráltam, akkor más hozzám hasonló ember is lehet ott. Így sikerült... :-)

Manapság szórakozóhelyeken, iskolában, munkahelyen nem igazán lehet ismerkedni, mert ezek eléggé zárt közösségek. Ha hiszitek, ha nem, igenis vannak nők akiket vonzanak a szűz pasik, hiszen működik ez fordítva is. :-D


Kitartás, pozitív hozzáállás, eltökéltség, nyitott szív kell hozzá és megtalálja mindenki a párját, még ha először reménytelennek tűnik is! Csak tudnod kell, hogy mit/kit keresel.


Gondolom azért "botlottam" több szűz férfiba, mert olyan kritériumokat állítottam a jelöltekkel szemben amikkel zömmel ők rendelkeztek. (Személyiségjegyekre gondolok.) Egyébként sem szeretem a nőcsábászokat, jobban zavar ha egy pasi 50< nőt dugott meg, mintha egyet se. Voltam én olyannal aki 50+-os volt, de semmivel nem tudott többet nyújtani, sőt kicsit kiégettnek éreztem, érzelem, odaadás, szenvedély nulla, nem is nagyon sikerült a gyengédségre megtanítani. Rutinból meg nem jó szeretkezni.


Na nem szaporítom tovább a szót! Ezért is elnézést kérek, mert elég hosszúra sikeredett. Mindenkinek sok sikert kívánok!


26/N

2011. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!