Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Menjek prostituálthoz?

Srácok! Menjek prostituálthoz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nincs és nem is volt sikerem a nőknél soha, ezért gondoltam felkeresek egy prostit. Szerintetek? Ha lehet, csak férfiak válaszoljanak, köszi.

2011. dec. 21. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Köszi szépen,továbbra is iszom a szavaidat.

Én sajna nem merem úgy feltenni magam társkeresőre hogy szűz vagyok avass be:D

Viszont nem vállalsz be vagy egy barátnőd esetleg?

2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves 13:19!


Igazán hízelgő, hogy meg előlegezted nekem a bizalmat, látatlanban is köszönöm, de nem élek a lehetőséggel. Mint említettem férjnél vagyok, a más férfiakkal való szexuális érintkezés lehetősége kizárt. Ami a barátnőimet illeti, nos ők is komoly kapcsolatban élnek, így sajnos a továbbiakban már nem tudok neked segíteni. Viszont amilyen nyíltan beszéltél itt a dologról, talán egy tárkereső oldalon is menne. Persze a döntés a tied, ha prostihoz akartok járni, hát lelketek rajta, tulajdonképpen semmi közöm hozzá.


Üdv

2011. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__24..


nézd meg 88%-os, harmadik válasz az enyém

2011. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én inkább veszek x éven keresztül folyamatosan x forintért a páromnak/szerelmemnek ajándékokat meg ilyesmiket, minthogy egy vasat is kidobjak prostituáltra. 16F
2011. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
én csaj vagyok, de a helyedbe már rég elmentem volna!!:D
2011. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12-21 16:52


ez is poén, én már sok kérdésnél küldtem képet jó pár emberkének mindenki azt írta, hogy átlagos vagy helyes pasi vagyok


ennek ellenére mégsem kellek egy lánynak sem továbbra sem


így hát el is mentem 21 évesen egy hivatásos lányhoz és még véletlenül sem bántam meg, sőt!


amíg a lányok ilyen elutasítóak velem, továbbra is kénytelen leszek eljárni hivatásos lányokhoz, mert én pechemre kib@szott nagy libidóval lettem megátkozva ráadásul nekem az önkielégítés nem ér semmit sem, mert napi 5 az átlag és nem szeretem, ugyanis én a nőket szeretem kényeztetni, érezni, hogy nekik jó és akkor tudok igazán boldog lenni


nálam erről szól a szexuális élvezet, a kölcsönös örömszerzésről és nekem senki ne merje mondani, hogy az otthoni önkielégítés mindent megold, egy lóf@szt!!


sosem pótolhat egy igazi, vonzó, szexi nőt, ráadásul otthon magam hogy nyújtsak élvezetet a nőknek?

2011. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés, ugyanis ha valami ehhez hasonló elhangzik akkor rögtön sorakoznak a szűz lányok, hogy jaj ne tedd én pont ilyen pasira vágyom! Jómagam is szűz vagyok, 20 éves. Rengeteg visszautasítást kaptam a lányoktól. Még csak esélyem sem volt bizonyítani. Azonban ha a lányok több esélyt adnának a fiúknak akkor, nem kellene a pasiknak ilyen szolgáltatásokat igénybe venni. Én most tartok ott, hogy igenis el fogok menni örömlányhoz. Elegem van már abból, hogy nap mint nap csak a szüzességem elvesztésen jár az eszem. Nem bírok magammal és szorongok tőle. Tudomásom szerint nem én vagyok az egyetlen férfi aki efféle gondokkal küzd, a többség akikkel erről beszéltem pozitívan reagálta le. Azt kell, hogy mondjam ezek után én már nem is vagyok hajlandó a lányoknak könyörögni. Elmegyek a prostihoz, megtörténik aminek meg kell, fizetek, aztán mindenki megy a maga útján tovább. Minden esetre én már nagyon várom az első alkalmat, akár pozitív akár negatív élmény lesz!


20/F

2011. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, amúgy meg a prostik annyira aranyosak, mosolyognak az emberre, fehérneműben és áttetsző hálóingben várják a kuncsaftot, kérésre akár barátnő feeling is lehet belőle, és ha fizetni kell érte? Gondolj csak bele, a barátnőkre is költesz annyit egy hónapban mint egy prostira. :D
2011. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 15:13


Ajaj, de még mennyire!


Ne is mondd én totál bele is szerettem az én kis prostimba. <3


Alig várom, hogy ismét lássam. :D

2011. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, és még nekem sem volt senkim, de egy prosti nem adhatja a kapcsolat örömeit. Nem hívhatod fel, ha örmöd, bánatod van... Keress rendes lányt
2012. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!