Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A segitsegetekre lenne szukseg...

A segitsegetekre lenne szuksegem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.3 éve ismerek egy fiút, akivel 1 évig jártam. Nem volt meg sexuális kapcsolatunk. A szakitás oka az volt, hogy én nem akartam lefeküdni vele. Úgy éreztem, hogy nem vagyok még felkészülve arra, hogy elveszitsem a szüzességem. Mai napig Őt szeretem, és úgy érzem, hogy Ő is szeret engem. Szerintetek mit tegyek? Megéri kockáztatni? Megéri ismét vele lenni? És megéri az, hogy Ő vegye el a szüzességem? A negativ kritikákat kérem mellőzzétek. Komoly tanácsokra van szükségem, és nagy a tét a számomra. Köszönöm!
2011. dec. 23. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj..ő azért hagyott el,mert nem feküdtél le vele?
2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akor add neki, ha úgy érzed, hogy 20 év múlva se bánnád. Akkor sem, ha nem maradtok együtt.
2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még mindig tart a kölcsönös vonzalom, megéri szerintem újból kapcsolatba lépni. Persze tisztázd vele, hogy a szexre még most sem állsz készen, ha így van, de gondolkozz el, és ha úgy érzed most már elég idő eltelt tedd meg.
2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
* akkor
2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért hagyott el, mert nem feküdtél le vele, akkor ne foglalkozz vele. Törzsgyökeres bunkó paraszt.

Nem kell ilyenekkel foglalkozni.

17/F

2011. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen...megkérdezte, hogy végül akkor lesz sex vagy sem? és a válaszom egyértelmüen nem volt...mert nem éreztem úgy, hogy készen állok rá..és akkor otthagyott.. ez most a nyáron törtét( nyár elején)..azután sokat beszéltunk, sokszor akart békülni, de félek, hogy mi történne...egy ideig "leszállna a rózsaszin köd" , de végül félek, hogy cserben hagy...
2011. dec. 23. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia Kérdező és mindenki!

Nem tudhatjuk a kapcsolatotokat, de a kérdésed 2. sorában feltűnt az, hogy a barátod nem értett meg téged. Te biztos szereted őt, de sajnos nem tudsz az ő fejével gondolkodni, lehet, hogy úgy érzed szeret, de nem biztos. Te tudod, hogy megéri-e kockáztatni. De - az én véleményem szerint - nem éri meg az, hogy ő vegye el a szüzességedet. Gondold végig, egyszer ez miatt hagyott el. Félsz attól, ha újra összejönnél vele, ismét elhagyna emiatt. Kétségeid vannak.

Ha így vagy ezzel, akkor ne gyere vele össze! Ez csak egy tanács, cselekedj saját belátásod szerint! Úgy dönts, hogy neked a legjobb legyen, de jól gondold végig a dolgokat! Sok szerencsét, és fel a fejjel!

Üdv! :)

2011. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már öreg vagyok és hapsi! És sok barátnőm volt. Köztük 5 lány, akik megtiszteltek azzal, hogy nekem áldozták a szüzességüket annak idején!(14-26 évesek voltak)

Én egy dolgot látok fontosnak ebben az egészben és ez nem a kor! Hanem az, hogy a lány mennyire kívánja a dolgot, mennyire érzi úgy, hogy szüksége volna a testi szerelemre!Ha nem igazán, akkor még bőven várjon, amíg majd úgy érzi, hogy most már nagyon vágyik rá!Csak azért, mert divat, vagy ciki, nem ciki, marhaság elkezdeni!

De kihagyni is marhaság elvből, amikor már majd meg bolondulsz a vágytól!Ha pedig csak a kapcsolat megtartása érdekében "feláldozod" magad, az megint kérdéses!

2011. dec. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsokat! meglátom, hogy mit tehetek. addig is Áldott karácsonyt kivánok mindenkinek! :)
2011. dec. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!