Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A segitsegetekre lenne szukseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segitsegetekre lenne szuksegem.14 leszek oktoberben fiu vagyok. Kozuletek akik most olvassak ezt a kerdest remelem neztek a megasztar 4-et 2oo8-ban. Ott van 1 csaj aki az ev hangja lett?

Figyelt kérdés

A neve Toth Luszi. Mikor meglattam a megasztarban nekem mar akkor megtetszett mert jol nezett ki es jo volt a hangja is. Utana kis idovel elkezdtem utana kutatni a neten es tudtam meg rola meg par olyan dolgot amiket eddig meg nem tudtam. Mar reg ota szeretnek vele levelezni meg minden de valahogy nem adodott meg ra alkalom

Valameik nap felnezek myvipre es rakeresek es megkaptam az adatlapjat hitelesitve van, albuma teli szemelyes kepekkel. Persze hogy nekem kellett az MSN cime hat bele szerettem jo volna vele beszelgetni sok a kerdezni valom meg a mondanivalom szamara. Irtam neki szep levelet amit elolvasott es nem valaszolt semmit. Utana megint irtam egyet arra sem valaszolt. Jo utana csinaltam neki 1 fan vidit hogy lassa hogy tenyleg mindent megteszek azert hogy beszelhessunk. Jo elolvasta minden levelemet amiben arra utaltam h adja meg az MSN cimet, hogy tudjunk beszelgetni, de nem valaszolt. Most elbizonytalanodtam. Irjak neki ne irjak neki? :S Ez itt a kerdes. Vajon ha irok neki akkor az fog neki lejonni hogy zaklatni akarom hogy ennyire kell a cime? Vagy ha nem irok akkor azt gondolja, hogy nem is volt nekem annyira fontos ez az egesz hogy nem irok neki tobbet. Javaslatokat varom. Elore is thx! Itt 1 kep rola: noob.hu/2009/08/30/key. Jpg


2009. aug. 30. 06:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Am ez a csaj SZTAR.

Annyi rajongoja van mint a szemet.

De ha sikerul megjobban megkozeliteni akkor tuti hogy sikerem lessz nala.

Mert passzolunk is meg minden ugyan azokat a dolgokat szeretjuk o is kedves en is az vagyok.

Eltudnek vele beszelgetni csak most mit tegyek..

2009. aug. 30. 06:17
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ő egy más világban él. Egy ilyen műsorban való szereplés nem csak annyi, mit a képernyőn látsz, de sok-sok minden van mögötte. Éppen ezért tuti hogy nem fog ilyen módon (neten) ismerkedni, mivel a környezetében biztosan úgy is nagy a "fiútúltengés" - mert ő a sztár! Búsulásra viszont nincs okod. Luszi egy átlagos szép magyar lány és hiszem, hogy a Te környezetedben is él jónéhány ilyen, akivel reálisan / élőben lehet ismerkedni. Ne a neten keresd amit meg akarsz fogni, de a való világban!
2009. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

De hidd el hogy nem csak en vagyok igy :)

Tehat nemtudom mennyire ertessz engem en nem ugymond ismerkedni akarok vele.. :D

Hanem csak beszelgetni :P

Ugy ahogy a tobbi rajongojanak megadja az MSN cimet ugy megadhatna nekem is,csak azt nem tudom hogy minel tobbszor kerem meg minel tobb kepere irok kommentet meg minel tobb vidit csinalok rola vagy minel tobbszor vagyok vele kedvesebb azzal azt erem el hogy megfogja adni valamikor vagy nem...:S

2009. aug. 30. 06:59
 4/27 A kérdező kommentje:

Am.Akar melyik haveromat kerdem mindegyik negativumot tud mondani rola csak es azt mondjak h hadjak beket neki mert 1 nem mondok csunyat de ok azokat mondtak rola..

Tolem mondjanak amit akarnak de en szeretem :S :$

2009. aug. 30. 07:01
 5/27 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem o az egyetlen szep lany de...

Itt korulottem igaz vannak luszinel szebb csajok de azoknak a belsojuk nem tetszik.Nem tudom miert erzem ugy hogy nekem o kell ot akarom a legjobban..:|

Jah tom hogy hulye vagyok de megis igy erzek es igenis nem felek kimondani hogy tiszta szivembol szeretem es nem kell mas mert o a tokeletes :$ :S

2009. aug. 30. 07:09
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem akart veled kapcsolatba lépni, ezután sem fog. Ha folyton irogatsz neki akkor azt éred el, hogy egy nyomulós, idióta rajongónak fog tartani. 14 éves vagy, fogsz te ennél még nagyobbat is csalódni az életben. Másrészről pedig, nem tudhatod milyen belsőleg, mert amit a Tv lead az más mint a valóság.
2009. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan, hogy vissza is fog írni?...
2009. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Miertne irna vissza ? :)

O haggyad mar magad... xD

2009. aug. 30. 17:19
 9/27 anonim ***** válasza:
Myvip!Meg hitelesitve:D De naiv vagy kisfiam!!!Valószinüleg egy rajongó csinálta a profilt!!!
2009. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Mondom

Hitelesitve van

es elegge szemelyes kepei vannak.

sok rajongo luszis adatlapot neztem es tudom hogy milyenek ott a kepek

2009. aug. 30. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!