Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Fiúk, a ti segítségetekre is szükségem lenne.

Figyelt kérdés

Szóval... lányok, szeretném ha segítenétek, hogyan döntsek... fiúk, mivel ti a saját szemszögötökből jobban látjátok majd a srác helyzetét, hozzátok is lesz kérdésem...

Szóval adott egy srác, akivel hosszú ideig jó barátok voltunk. Részemről ennyi. Részéről viszont... szóval szinte szabályosan vallomást tett nekem múltkor. (Azért majdnem, mert jövő időben beszélt, hogy majd egyszer megteszi... de ez felér azzal nem?!)

És szóval, nekem fontos ez a srác, de csak mint barát. Fontos lelki támaszom is volt hosszú időn át, és sokáig nem is volt "szerelmi ügyekkel" gond egymás között.

De most... hogy már tudom hogy ő hogyan érez, olyan nehéz a szemébe néznem. Nem tudtam hogy kezelni, önmagam maradtam, és szerintem itt szúrtam el.

Próbáltam elképzelni azt, hogy mi ketten együtt, próbáltam időt adni magamnak, mert én vagyok a hülye tulajdonképpen, mert ha nekem mondaná valaki, hogy nem biztos a dolgával vele kapcsolatban, jól le is hordanám, mert kedves, segítőkész, és bármit megtenne azért, akit szeret. Ismerem, nem csak eljátssza ezt az arcot.

Mit tegyek?? Nem akarom megbántani, de nem tudok máshogy gondolni rá, mint egy barátra. Nem megy... hogy a francba mondjam neki úgy, hogy a lehető legkevésbé bántsam meg, és ne tűnjön mentegetőzésnek? Egyáltalán mikor lenne alkalmas ilyent felhoznom, pont neki??


Fiúk... ti ezek után mit tennétek? Egy nagyon jó lánybarátba beleszerettek, aki viszont azt mondja, hogy barátságnál többre nem tud gondolni? Szóba se állnátok vele többé? Csak hogy nagyjából mire számítsak... otthagyna ahol vagyok, és soha többé nem beszélne velem? Talán még jobb is lenne igazából... csak tényleg őt féltem jobban...

Mondjam azt... nem igazán rajonganak érte... mondjuk nem értem az okát... talán mert nem bulizós/bagós/iszákos típus... nem akarom, hogy azt higgye, emiatt van, mert nem... kérlek, segítsetek rajtam... hogyan mondjam, mit mondjak, hogy a lehető legkevésbé bántsam meg? Nem vagyok otthon a témában.... :((


18/L


2011. dec. 1. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
el vettél 5 percet az életemből
2011. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsük le: miért nem tudsz rá férfiként tekinteni?
2011. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hehe.. friendzone.
2011. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem tudom... fogalmam nincs... csak azt érzem, hogy nem...
2011. dec. 1. 19:04
 5/22 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:

Én pontosan így jártam egy "lánybaráttal". Beleszerettem, ő pedig mondvacsinált indokokkal utasított vissza. Történt ez kb. 3 éve, azóta még csak nem is köszönünk egymásnak.

541/F

2011. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Panda Péter ***** válasza:
friend zone'd
2011. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálam attól függ, őszinte lenne-e a lány. Ha megmondaná, h azért nem, mert csúnyának tart (gondolom nálad is azért), akkor nem haragudnék rá, legfeljebb egy darabig ciki lenne vele találkozni.
2011. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Panda Péter ***** válasza:

Ezio Auditore d. F.

csak nem úgy hívták véletlen, hogy Christina Vespucci? XD

2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Úgy biztos nem hívhatták, mert helyesen Cristina Calfucci :)
2011. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 aszomszedneni ***** válasza:
nincs inkább egy cigid ?
2011. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!