Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt nagyon megbánnám? Érhet...

Azt nagyon megbánnám? Érhet lelkibaj?

Figyelt kérdés

Van 1 focis fiú (de most ne a focis pasikon akadjatokfenn hogy milyenek) akivel mindig a szex a téma..és tökre beindultunk meg minden,közel is lakunk egymáshoz (egy 5 durván 10 perc mire felérnék hozzá) és mondta,hogy fel-le mozogjunk na mindegy az a lényeg lefeküdne velem..16 éves vagyok (lány) és mondta,hogy ha náluk szilveszterezek akkor jól bebaszunk és hát.. szexelünk..

de én ezt megbánhatom? vagy érhet "lelkitrauma?" légyszi normális válaszokat!

köszi :)


2011. dec. 27. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha részegen bekapod a legyet, akkor érhet.
2011. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha első lenne, akkor valószínűleg később bánhatod... hanem és normális srác akkor jó is lehet
2011. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Megvan februárra az első "lehetek terhes?" kérdezőnk, gratulálok!
2011. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad az iq-ban hozzád illő személyt. Szerintem teljesen jó lesz.
2011. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek!:D Jó8
2011. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..nem nem lesze terhes kinek kell gyerek..pff nem szeretm őket..

de biztos arra van az ÓVSZER hogy Óvjon..és képzeld ezt TUDOM!-.-"

de ha jól csinálja a srác akkor nem bánhatom meg(persze ezt én érzem)..meg nem érhet semmi lelkibaj nem??

csak kicsit félénk vagyok..mer tényleg simán átmennék bulizni..

2011. dec. 27. 01:02
 7/15 anonim ***** válasza:

vegyél óvszert, legyen biztos, ami biztos, és az óvszer birtokában szilveszter napján döntsd el mit akarsz. érezd biztonságban magad a fiú mellett és érezzétek jól magatokat. amíg védekezel és kiállsz magadért nagy baj nem érhet.

de jegyezd meg kicsi lány. ha van bármi, amit nem akarsz, vagy már az aktusban vagytok és be akarod fejezni mert meggondoltad magad, légy nagyon határozott és ne engedj. amíg nem történik semmi olyan, amit nem akarsz, addig lelki trauma sem érhet!

vigyázz magadra, és ne lássalak itt "terhes vagyok"-os kérdéssel ;)

2011. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Beb@xva szexelni nagyon romantikus lehet. Igen, ha jól csinálja, akkor leitat téged, aztán jól megdurrant. Kicsi lány, ne legyél hülye...
2011. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!köszi a normális választ! :)

de még nem is taliztunk csak egy régi ismerős ... és kcsit félénk vagyok veletalizni..ezt nemtom hogy lehetne oltani..max ha bnőmmel megyek,és őt lerázom a másik bnőnkel..emtudom:/

2011. dec. 27. 01:15
 10/15 A kérdező kommentje:
nyilván nem úgy akarjuk hogy HOLTrészegen..becsicsentve..úgyis megtörténne..szerintem meghát..hamár egyszer..
2011. dec. 27. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!