Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt nagyon megbánnám? Érhet...

Azt nagyon megbánnám? Érhet lelkibaj?

Figyelt kérdés

Van 1 focis fiú (de most ne a focis pasikon akadjatokfenn hogy milyenek) akivel mindig a szex a téma..és tökre beindultunk meg minden,közel is lakunk egymáshoz (egy 5 durván 10 perc mire felérnék hozzá) és mondta,hogy fel-le mozogjunk na mindegy az a lényeg lefeküdne velem..16 éves vagyok (lány) és mondta,hogy ha náluk szilveszterezek akkor jól bebaszunk és hát.. szexelünk..

de én ezt megbánhatom? vagy érhet "lelkitrauma?" légyszi normális válaszokat!

köszi :)


2011. dec. 27. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom neked ehhez mennyi gusztusod lenne. Ha már nem vagy szűz tőlem ribanckodhatsz nyugodtan, ha igen akkor meg kicsit gondolkodni kéne hogy tényleg akarod-e ezt. :) ÉS 16 évesen jól berúgni? Jaj ez a mai fiatalság...
2011. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát még szűz vagyok,de nem is ig gondoltam elveszíteni,csak már..szeretném..:$ :D
2011. dec. 27. 01:27
 13/15 anonim válasza:
100%
Most szeretnéd, vagy nem is gondoltad elveszíteni? Szerintem te se tudod, hogy mit akarsz. Ha valóban meg akarnád tenni, akkor itt nem kérdeztél volna semmit, hanem már rég átmentél volna és lefeküdtetek volna. Részegen az elsőt? Hát nem vagy normális. Részegen egy srác nem megértő és óvatos, hanem kanos :D saját magamról tudom, hogy olyankor kevésbé értem meg és fogadom el a nemet, mint józanul. Ha tényleg el akarod dobni ezt olyannak, aki nem szeret, akit te sem szeretsz, akkor inkább józanul, nyugodt körülmények között tedd meg, ahol biztosabb, hogy nem ér baj. Csak gondold végig! :)
2011. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudod mit!? Szerintem kérdezd meg ezt édesanyádtól!!
2011. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

16 vagy még fiatal!

nem leszel attól menőbb hogy hamarabb elveszted mint x-y Bnöd.

De, ha a kérdés az hogy: részegen egy srácal aki jól néz ki de alig ismered lefeküdj-e szilveszterkor?

Gondolkozz én nem tenném meg ezt egy 16éves lányal 21/F

2011. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!