Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megbánnám ha prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbánnám ha prostival lenne az első?

Figyelt kérdés
már 21 vagyok és semmi, nagyon vágyom a szexre, kívánom a női testet, de nem vagyok szépfiú, jóképű és izmos, csak egy átlagos kedves srác, észre sem vesznek a lányok, barátnőt szerettem volna mindig is, de már nem bírok várni, már 13éves korától szexel szinte mindenki, nem tudom hogyan sikerül nekik nekem meg nem, így ha nem is egyből szex lenne a prostival, de levetkőzne meztelenre, petting meg simogatnám aztán utána lehet hogy szex is lenne, de nem tudom megbánnám-e, esetleg elítélne majd a barátnőm ha lesz hogy így vesztettem el a szüzességem, de hát ha nem vagyok szép akkor hiába udvarolok bárkinek is, meg ha nem vagyok rosszfiú.
2011. júl. 28. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám.
2011. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Igen. megbánnád.
2011. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tuti, nem olyan, mintha azzal csinálnád akit szeretsz...
2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azt talán jobb nem. Nehogy az tudatosuljon benned, hogy szex lesz, mert fizettél. Visszaüthet talán. Én full szerelmesen veszítettem el egy hasonlóan szerelmes, de nem szűz lánnyal. Az maradt meg és amikor elmentem egy ilyenhez belém-egymásba habarodtunk. Szal így másként kezeltem. De ha te kezeled majd úgy a barátnődet, az máshogy sülhet el!!! :)
2011. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amúgy nem számít hogy hogy nézel ki, ha átlagos vagy simán találhatsz valakit. Én is sokáig azt gondoltam, hogy ronda vagyok, de hát láttam egy két nagyon szép lányt igen béna hapsikkal, tehát alig számít a kinézet. Bár én sem tudom, de nekem sem megy nagyon a csajozás, de valahogy nem is erőltetem.
2011. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is!
2011. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szeritnem ne prostival.

Csak találsz egy helyre kislányt akivel jó lenne.

Ha mégsem akkor viszont járj utána a bérnősténynek, hogy minőségi legyen és értsen a dolgához. Az elsőt mindenki megjegyzi. Ne egy szar emlék kapcsolódjon életed végéig az elsőhöz.

De előbb még próbálkozz lányokkal. 21 évesen nem vagy elkésve.

2011. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Próbálkozok még persze, de nagyon nehéz barátnőt szerezni, nagyon nagyon válogatósak, az egyetemen egyszerűen csak a tanulással foglalkoznak.Meg gondolom a velem egykorú lányok 99%-a már nem szűz, csak nem értem hogy.

25-30 évesen nem akarok szűz lenni.

2011. júl. 28. 22:46
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
én beszéltem egy sráccal aki 14 évesen a egy prostival veszítette el! utána legközelebb 18 évesen szexelt! megkérdeztem milyen volt az első és hogy megbánta-e ? azt mondta nem bánta meg de nem volt valami nagy durranás az egész... szóval nem hiszem hogy felemelő élményben lenne részed de ha esetleg már kínos neked hogy szűz vagy akkor ez is egy megoldás... viszont ha olyan pasi vagy aki számára fontosak az érzelmek akkor nem ajánlom...
2011. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne prostival!Arra nem is gondolsz,hogy mit kaphatsz el tőle?Vagy aznap előtted még hány pasival volt?Szerintem gusztustalan.Na meg mi értelme lenne,elvesztenéd és ennyi...utána ugyanúgy vágynál rá,semmivel nem lenne jobb,mint előtte.A megoldás egy barátnő.Próbálkozzál,és ne ad fel.Ha megtudnám,hogy a barátom egy prostival vesztette el tuti dobnám is utána.Akkor inkább legyen szűz.
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!