Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az első sex? :$

Fáj az első sex? :$

Figyelt kérdés
csak 13 éves vagyok,de sokat gondolkozom ezen..
2011. dec. 29. 00:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Szerintem dugjál fel magadnak egy kígyóuborkát,aztán megtudod!
2011. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Változó. Van akinek fáj, van akinek nem. Ezt nem lehet előre megmondani. Nekem pl. nem fájt, de van olyan ismerősöm akinek igen. Szóval nem lehet erre azt mondani, hogy igen, de azt se hogy nem.

Egyébként gondolom ez még csak elméleti kérdés. Csak egy dologra figyelj, hogy védekezzetek, és olyan partnert válassz akiben 100%-ig megbízol!

19L

2011. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%

De fáj ám. Most gondolj bele, a hüvelyed kb. 1 cm minden irányba, hosszúságra ~10, ráadásul ott a szűzhártyád is.

1. NAGYON fáj amikor átszakad a szűzhártya (tele van erekkel, idegekkel szóval vérzik is és nagyon fáj is)

2. A hüvelyedbe valószínűleg nem egy 1 cm vastag 10 cm hosszú pénisz (kuki) fog bemenni, hanem inkább egy 9 cm széles 18 cm hosszú, ahol azért ki kell tágítani ám a hüvelyed.

Egy szó mint száz: életed egyik legnagyobb fájdalma lesz. A szülés azért megelőzi.

2011. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jesszus, ezt az utolsót nehogy elhidd, ennyire nem szörnyű!!! fáj egy kicsit, de nem akkora tragédia!!!
2011. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
de képzeld szörnyű,de csak akkor ha 17 alatt,és olyannal csinálod akibe igazából nem is vagy szerelmes,éretlen,felkészületlen kislány vagy akkor nagyon fáj,bele is halhatsz...,nagyon gáz hogy 13 éves kis pisisek ezzel folakoznak,menjél vissza barbizni az való még neked -.-
2011. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem addig, amig érdekel CSAK !!!

az normális..

2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15-ös válaszolónak.

Hát képzeld 15 voltam mikor elvesztettem és nem fájt. Ez nem a kortól függ. Ha nem durr bele módon akarjátok csinálni, hanem odafigyeltek egymásra akkor nem annyira fog. Mellesleg a szűzhártya nem csak akkor szakadat át, hanem mondjuk a tampontól is, vagy az erőteljesebb sporttól. Sőt, vannak olyanok akiknek annyira rugalmas, hogy nem is szakad át, és egyáltalán nem kötelező hogy vérzéssel járjon.

19L

2011. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Olyan fájdalmas mint a szülés!!!
2011. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon fájt. Vagy 5 percig meg sem mozdulhatott bennem. Viszont nem igazán ezzel foglalkoztam, hanem hogy mennyire új és szép érzés a fájdalom ellenére...:)
2011. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

2011-12-29 01:08 válaszoló vagyok!!


Én abszolút értelmetlennek találom a reagálásod arra amit írtam, ugyanis ha már neked nem lehet jó éjt kívánni éjjel akkor vagy elvette ez a téma az eszed, vagy én nem tudom már bocs, mert tudtommal azért még senki nem lázadt be, hogy valaki jó éjt kíván neki, sőt..!! Meg se haragudj, de ha fáj olvasnod, hogy kislány vagy még ne kérdezgess ilyeneket!! Biztos nem mindenki fog kioktatni egy 13 évest ilyen dolgokról! Ezért még megsértődnöd is felesleges már bocs!! Majd eljön az idő pár év múlva amúgy is és majd megérzed te magad, hogy fáj-e!! Amúgy van kis korkülönbség, így ne várd, hogy elnézést kérek azért amit akkor írtam amire úgy reagáltál!! 26/L

2012. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!