Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Életünk első újjazása lesz,...

Életünk első újjazása lesz, hogy álljak neki, hogyan csináljam, hogy élvezze, amit csinálok? Csiklóval mindig ingereltem, de még nem sikerült elmenniev, de gondoltuk ujjazva sikerül elérni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy,kérdező?
2011. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 ek vagyunk mindketten. elsők vagyunk egymásnak
2011. dec. 30. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok ismét.

Hát akkor....

nagyon fontos, hogy ne sietsd el(ne nyomd be az ujjad egyszerre)

először simogatsd a csiklóját,majd az ujjjad húzogatsd fel-le. amikor már érzed hogy eléggé nedves,akkor térhetsz a hüvelyére,és próbálhatod berakni. :)


Tudom szarul magyarázok. :D Ja am nyalás? nem gondoltál rá?

16/L

2011. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de. de azt még annyire se élvezte minr a csiklóizgatást. ott mindig volt egy pont helmegy, de mégse
2011. dec. 30. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a baj, hogy a barátnőd még még sincs annyira kész a dologra. Egyedül sikerül neki elmennie? Ha igen, akkor ez lehet a ludas. Vagy próbáljátok meg, h kielégíti magát előtted, látod mi jó neki és elég izgis is:) ha szűz, szerintem az ujjazást még annyira se fogja élvezni, főleg ha előtte így rákészültök, hogy na most ujjazunk! Ha görcsös, fel se fogod neki tudni nyomni. Miközben izgatod a csiklóját, kezdd el simogatni a hüvely bemenetét, de tényleg csak annyira, hogy az első ujjperced megy bele, és körben mozgatod, aztán ha élvezi, nedves, és érzed, hogy menne tovább, akkor lassan told neki tovább.
2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a csiklóját jól simogatod és elég hosszasan és nem tud elmenni, akkor majdnem biztos, hogy akkor sem fog, ha mélyebben csinálod neki!

Viszont, ha rátapadsz a száddal a puncijára és finoman simogatod a nyelveddel a csiklót le-fel és körbe-körbe és a szeméremrésben le-fel sétálgatsz vele, akkor lehet, hogy eredményesebb lenne a dolog!

2011. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem a barátom úgy tud "elmenesztelni" hogy az ujját (lehet 2őt is) beteszi oda, kb 4-5 centire én behajlítja kiegyensíti behajlítja és így tovább, ezzel ingerled a g-pontját, de olvas utána , nagyon izgató a dolog ;)
2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!