Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz pasi vagyok,...

22 éves szűz pasi vagyok, előreláthatólag az is leszek még elég sokáig, nincs senki aki szóba jöhetne, nameg kocka kinézetű vagyok. Ideje már mennem örömlányhoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 16:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
38%
neeee. keress már magadnak barátnőt!
2012. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ez az előírás.
2012. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben inkább összekapnám magam (külsőt és mentalitást egyaránt) és szereznék egy barátnőt. Nem olyan borzalmasan nehéz az ám, ha jó ajtókon kopogtat az ember :) De ha inkább prostival veteted el a szüzességedet pénzért, akkor hajrá.
2012. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
a k*rvázás pontosan ugyanaz mint a füvezés: a dolgok könnyebik végének a megragadása. Mint látom tisztába vagy a "hibáddal" tehát változtatni is tudsz rajta... ha akarsz...
2012. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is az vagyok fiu szűz 22 éves és nem tud érdekelni, kiélvezem az életet nem kell közösködni senkivel sem és nem érdekel miről maradok le ha annyira baszni akarok elmentem volna örömlányhoz de egyszerüen nem foglalkoztat a párkeresés szex meg a többi. És tök jól érzem magam elhiheted. Lehet annak tudható be még 22 évesen is olyan gyerek kinézetem van későn érő tipus vagy mi a franc. Azt ajánlom ne itt siránkozz hanem éld az életet ugy ahogy van !
2012. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

"Mint látom tisztába vagy a "hibáddal" tehát változtatni is tudsz rajta... ha akarsz..."


Bazzeg nem tok változtatni a külsőmön -.-" Egy teljes arcplasztika iszonyú drága. Öltözködés meg kiállás ide vagy oda, sokan ezzel a dumával jönnek, az én esetembe nem kompenzál semmin.

2012. jan. 1. 17:10
 7/54 anonim válasza:
mutass kepet es megmondom
2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan csúnya vagy, akkor menj örömlányhoz, mert másképp valszeg örökre szűz maradsz!
2012. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:

Egy örömlánnyal soha sem fogsz úgy szeretkezni(!) ahogyan egy barátnővel lehet. Örök életedre lúzer maradsz!

És nem azért mert talán csúnya vagy, amit nem hiszek. Hanem mert hülye vagy!

2012. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy lúzer vagyok, de nem én tehetek róla. Nem én választottam a külsőmet, úgy látszik a születés előtti kaszinóban eljátszottam az összes zsetonomat amiért a szépséget adják, talán túl telhetetlen voltam, aztán ilyen lettem :D
2012. jan. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!