Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jelen esetben én vagyok perverz?

Jelen esetben én vagyok perverz?

Figyelt kérdés
Barátom itt nyaralt a városunkban hotelban. 5 hónapja vagyunk együtt. És ketten voltunk a hotelszobában. (2 szoba volt egyben) Az ágyon voltunk és ugyebár csókolóztunk meg "TV-ztünk" majd magára kapott. és ott ültem - feküdtem rajta. Éreztem hogy feláll neki. :D Kicsit izgatott lettem, de féltem is. Egyszer csak felugrott és becsukta az ajtót majd lekapcsolta a villanyt és megkérdezte hogy leveheti-e a felsőjét.. Mondtam hogy persze :o Jelen esetben nemtudtam mire gondoljak.. Én meg ott feküdtem pulcsiban meg minden. Majd mikor ugy rajta voltam egyszer csak megfogta a combom és elkezdte mozgatni majd igy mozogtunk fel-le. Hát nekem totál olyan volt mintha szeretkeznénk csak ruhástól.. Majd ő került felülre énmeg feküdtem az ágyon. Majd megint igy mozgatta a csipőjét meg közben csókolóztunk. Én teljesen izgatott voltam, de örültem, hogy mindez ruhában történik. Barátnőm szerint csak perverz vagyok és rosszra gondolok.. :o
2012. jan. 2. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem értem miért nem kaptátok le a ruhákat és úgy csináltátok...
2012. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Számodra is inkább a legozást ajánlom még.
2012. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
15/L 16/F
2012. jan. 2. 16:42
 5/15 anonim válasza:
Ez nem perverz dolog és nem is rossz.Hány évesek vagytok??
2012. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát akkor nem vagytok olyan fiatalok
2012. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt nevezik "száraz-szexnek" értelme csak annyi van, hogy ettől nem leszel terhes.
2012. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1. Nemvolt eszköz védekezni

2. Max pettingig mentem volna el.

2012. jan. 2. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha jól éreztétek magatokat (és egymást), akkor mi a baj? :D
2012. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem perverzség ez, száraz szex, úgy hívják. Nem is rossz dolog, ifjabb koromban nagy rajongója voltam, most sem vetem meg ;)
2012. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!