Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok. Aki szeretné...

Szűz lány vagyok. Aki szeretné már elveszíteni a szüzességét.Ez tényleg igaz tényleg nagyon fáj? Ne ítéljetek el.21. l

Figyelt kérdés
De nagyon fél tőle. Mert a szüleim úgy tanítottak, hogy az nagyon fáj. és én is csak úgy lettem. Hogy anyát megerőszakolták.
2012. jan. 3. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

A szüzessége elvesztése valóban fáj és érthető a félelmed is. Keress fel egy szexuálpszichológust vagy egy jó és szexuálisan tapasztalt barátnőt és beszélgess vele egy nagyot.


21L

2012. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

most nem trollkodok ide,bár erős a késztetés ...

mivel már 21 éves vagy, ezért biztos, hogy nem korai, és csak egy kicsit fájna, kis ideig.de vagy nagyon rossz a személyiséged,vagy csúnya vagy,vagy valami más defekted lehet,már ne is haragudj,de nem vár az ember magától ilyen idős koráig, max, ha nem kell senkinek,de ha nem így van, akkor elnézést,de ez a tapasztalat.

2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak gratulálni tudok anyukádnak, mert az ő saját félelmét a szextől (ami egy feldolgozatlan traumából ered) sikerült átadnia a gyerekének, aki pont úgy fél ettől mintha vele történt volna meg az egész. Mindez elkerülhető lett volna ha anyukád még időben elmegy egy jó pszichológushoz.

2. Anyukádnak valószínűleg a sokkhatás miatt fájhatott nagyon akkor.

3. És ez az egész mondjuk ki kapóra is jön neki ha úgy tartja hogy te még 21 évesen is túl fiatal vagy a szexhez (komolyan, sajnos vannak ilyen szülők), van mivel elijeszteni téged még a próbálkozástól is.


Véleményem szerint ha a szex normál esetben annyira nagyon fájna akkor nem szólna annyi minden a szexről manapság, sőt már rég kihalt volna az emberiség.

2012. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 omba ***** válasza:
33%

A szüleid azt mesélik, hogy anyádat fájdalmasan megerőszakolták? - szép kis apa az ilyen.

A nők túlnyomó része szereti a szexet, noha mindegyik emlékszik az első élményére.

Nekem 3 szűzlány volt: egynek fájt, egynél fel sem tűnt, egy meg olyan kicsit macerás, kicsit fájós, - de nagyon szépen csillogott a szeme közben, utána...

2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A szüzesség érték. Ne dobd oda bárkinek!
2012. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt és nem véreztem.

Jó volt.(:

2012. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21 évesen egyáltalán nem késő, ne higgy a hülyéknek. Nekem nem fájt, csak kellemetlen volt. Az első. Másodszorra már nem. Emiatt nem kell félni.
2012. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nekem az elso nemrég volt es a fiuval nem is jarok csak ugy jott de anyira jo volt. egyeltalan nem fajt sot anyira elveztem
2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán.
2012. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!