Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen szűz vagyok és...

25 évesen szűz vagyok és folyamatosan a szégyen meg az öngyilkosság gondolata jár a fejemben, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
elviselhetetlen, kezdek félni magamtól hogy meg is fogom tenni. A szakértők is csak sablonokat mondanak én meg már nem tudok józanul gondolkozni
2012. jan. 4. 22:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
képet!
2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%

Gyógyszereke szedsz?

Most azért akarsz öngyilki lenni,mert szűz vagy?NANEMÁ.

Legyél végre férfi,ne legyél egy gyávaszánni való akárki.Legyen célod,amit megvalósítasz,nem kell beroncsizni.

Ja és nagyon sürgősen járj el sportolni,MINDENNAP.

2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
ne tegy hueseget! amugy miert akarsz meghalni??? f/l?
2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
40%
mit tegyél? szeretkezz!!
2012. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lany?
2012. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
50%
Ne várd a szádba a sült galambot,tegyél ellene hogy ilyen keserű a sorsod,tessék elmenni szórakozni,qrvázni,ismerkedni,nem szabad feladni,mindig van kiút!
2012. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
fiu vagyok, gyógyszert csak enyhe nyugtatót néha, annyira nem akarok meghalni csak folyamatosan az jár a fejemben hogy el kell pusztítani ezt a tehetetlen szerencsétlent (magamat)
2012. jan. 4. 23:05
 8/37 anonim ***** válasza:
tutira szerezz be egy csajt es minden megoldodik. eleinte meg az is eleg ha eljarsz tarsasagba.
2012. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

menj el prostihoz aztán Brian Tracy Phoenix szemináriumát hallgasd meg, aztán többi pszicho könyv meg PUA könyvek, kezdj el vmit tenni hogy ne így legyen! Jah és gyúrni is elkezdhetsz ha lelkileg rendben vagy!

f18

2012. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
akkr szűzen fogsz meghalni.. menj el papnak és akkor békére találsz
2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!