Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » TÉNYLEG nem szégyen vagy csak...

TÉNYLEG nem szégyen vagy csak megnyugtatásból mondják az embereket, hogy 23 évesen férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:08
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: A korombeli (20 - 23 éves) lányok nem fognak ettől visszariadni? Hiszen nincs tapasztalatom ezen a területen, tehát nem fogok tudni, úgy teljesíteni, mint, ahogy kellene, és ez a kapcsolat rovására is mehet. Meg persze senki nem akar betanítani senkit.
2011. ápr. 6. 13:10
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne szégyen? Te is ugyanolyan ember vagy, mint bárki más, azzal az egy különbséggel, hogy még nem szexeltél. Na és? Persze lesznek, akik azt mondják, ő szerintük szégyen, de neked ővelük nem kell törődnöd.


Inkább az egész társadalmunkra, és kultúránkra nézve szégyen, hogy szinte elvárás, hogy adott életkor felett kötelezően fel tudj mutatni valamennyi szexuális tapasztalatot.

2011. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem szégyen!Az én páromnak is én voltam az első..Én személy szerint nem riadtam vissza egyáltalán!!:) sőőt..még tetszett is :)
2011. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szégyen csak furcsa....

Ha tapasztalanabb lánnyal jössz össze, akkor észre sem fogja venni... a fiúknak könnyebb eltitkolni :)

2011. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Annyit tennék még hozzá a "betanítani senkinek nincs kedve" dologhoz, hogy nekem volt olyan barátom (én akkor szűz voltam), akinek ellőttem öt évig tartó párkapcsolata volt, komoly. Pettingnél még sem tudta, hogyan lenne jó nekem, az első pár alkalommal egyszerűen semmit nem élveztem abból, amit csinált. Meg kellett neki mutatnom, hol érjen hozzám, ahol tényleg jól esik.


Pedig neki előtte öt évig volt barátnője. Szóval hidd el, sokszor még ha két viszonylag tapasztalt fél kerül is össze, akkor is ki kell tapasztalni, mi, hogyan jó a másiknak, és meg kell tanulni. 23 L

2011. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem szégyen, csak szánalmas. 25f szűz
2011. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
nem,szégyen,nem is szánalmas,az lenne szánalmas meg szégye ha 10évesen már nem lenne szűz
2011. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa. Fiatalabb koromban nem is gondoltam volna, hogy húsz éven felül vannak még szűz férfiak. Mostmár persze tisztább a kép, semmi esetre sem ítélem el. Az más kérdés, hogy terveznék-e komolyan szűz férfival pl 25 évesen. Mert nem valószínű, hogy egy nőnél megáll, én meg akkor már családot terveznék.
2011. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Igen ezt nagyon furcsállom, hogy mekkora már hogy ha valaki ilyen idősen szűz, akkor nem az a baj hogy szűz, hanem hogy tuti megcsalod meg otthagyod a csajt akivel elveszíted...


Persze lehet hogy így lesz a végén, de ugyanekkora eséllyel jár így mással is.


És ebből ördögi kör lesz...


Na mind1...


22F (szűz)

2011. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
szerintem atom gáz... keress egy nőt.. ha dagadt ha nem bassz eggyet gyorsan...
2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!