Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen szűznek lenni szégyen?

24 évesen szűznek lenni szégyen?

Figyelt kérdés
24/L
2010. jún. 24. 09:43
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
dehogyis
2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Inkább csak kérdéses, h miért? Vallási fanatista, vagy csúnya vagy?
2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
lett volna rá lehetőségem, de csupán az elvesztés kedvéért nem szerettem volna mert amúgy nem érdekelt a pasi
2010. jún. 24. 09:46
 4/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya és fanatikus sem, csak várok az igazira
2010. jún. 24. 09:47
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen, de szerintem magadnak teszel vele rosszat. Igazi lehet, hogy nincs is, valamint az is lehet, hogy kimondottan pocsék az ágyban.

Nekem anno pont azért volt az első, hogy "ne legyek már szűz", tapasztaljam meg, milyen is ez. El voltam ájulva attól a pasitól, aki elvette, hogy milyen jó az ágyban. Ma visszagondolva, úristen, de jó, hogy nem maradtam vele, sokkal jobbat találtam :)


Na mindegy, a lényeg, hogy egyáltalán nem ciki, ha szűz vagy, csak sok jó élménytől fosztod meg magad ezáltal, szerintem nem éri meg.

21L

2010. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam már h ha eddig kibírtam várnom kellene házasságig és akkor már nem történhetnek balesetek
2010. jún. 24. 09:57
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
húú akkor az utóbbi dolgodra reagálnék, nem a kérdésre, hogy sztem házasságig viszont rossz ha vársz! most képzeld el hogy hozzá mész valakihez és a nászéjszakán kiderül hogy húha ilyen szempontból abszolút nem jó vele. és akkor már nem válhatsz el, hogy bocsi de nem. szerintem mindenképp a házasság előtt még veszítsd el, házassággal az életed fogod leélni valaki mellett, és akkor már nem próbálkozhatsz másokkal. jobb előtte.
2010. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
:( úgy érzem nincs még megközelítőleg sem megfelelő jelentkező. a környezetemben lévő pasik vagy alkeszok,vagy drogosok, vagy házasok, vagy barátnőjük van.
2010. jún. 24. 10:05
 9/37 anonim válasza:
0%
Hát akinek egysem vagy max. egy szexuális kapcsolata volt a házassága előtt, az biztos hogy el fog válni vagy megcsalja a párját...
2010. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
de az nem én leszek
2010. jún. 24. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!