Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok: Ha megtuddjátok egy...

Lányok: Ha megtuddjátok egy jól kinéző, szimpi srácról hogy szűz (és bnője se volt sose) akkor már emiatt AUTOMATIKUSAN lesz@rjátok? :S

Figyelt kérdés

ÚGY HOGY TI (lányok) MÁR JÓ PÁRSZOR SZEXELTETEK.

Gondolok itt a 18-25 közötti srácokra. Automatikusan azt hiszitek hogy "Úgyis megcsal mert ki akarja élni magát" vagy "Nyilván egy szerencsétlenség akiben 0% vonzóság van mert eddig még nem volt senkije"


Nem történt velem semmi ilyen lenézés, (max oszt társaim baxtatnak néha) csak rengeteg GYk válaszba látom hogy ha egy 22éves szűz, nem volt bnője (pl uncsiaim is)akkor már neki annyi, a lányok kb 50%át el is taszítja magától:/


F/18


2012. jan. 9. 20:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lehet beteges,de én vmiért jobban örülk egy szűz pasinak.. kitudja hány pinában volt előttem..
2012. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 szamóca.. ***** válasza:
47%
mert általában azért szűz valaki még huszonéves korban mert valami defektje van (mindenféle degradáló szándék nélkül rtem a defektet). de ha jól néz ki és szimpi és vonzódok hozzá, akkor maximum furcsálom hogy miért is nem talált még valakit.
2012. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tök hülyeség.Csak a beképzelt pi.sák fordulnak el az ilyen pasiktól. 21/L
2012. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
na ezt a kérdést most én is felteszem!
2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
rengeteg válaszban olvastam már pedig, hogy 18-20 éves lányok mondják hogy nekem szűz nem kéne, de oszt társnőim nagyrészéről is lesüt ez:D Max azt fogom erre modnani hogy 17,5 évesen nőtt be a fejem lágya (ami igaz is), addig nem próbálkoztam, azóta volt pár randim am, csak elcsesztem:( Barátzóna mind. Pedig egy bombázónak is tetszettem, de vele is elcsesztem... azért gondolom hogy jól nézek ki, meg szálkásodom rendesen azért:D
2012. jan. 9. 20:18
 6/29 anonim ***** válasza:

Ja, ha a srác szűz az égő, de engem leugatnak, amiért azt mondtam, hogy nekem nem kell szűz csaj?


Úgyis azt mondják, hogy ők örülnének neki, de ez nem igaz. Ha jót akarsz, kussolsz a dologról, mert úgysem fogják rád bizonyítani.

2012. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha a kiszemelt "áldozat" szűz lenne. És eszembe sem jutna arra gondolni, hogy ki akarja élni magát. Ha megtalálja a tökéletes társat a személyemben, akkor miért próbálgatna tovább? :)


24/n

2012. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jobb ez az oldal mint egy több ezer forint értékű nyugtató:D

Egyébként igyekszem odamenni ahhoz a kis ártatlan lányhoz akit kinéztem :D Ha teperek sikerülni fog! Csak élnem kell, nem úgy mint 17 éves koromig, a WoW világában.

2012. jan. 9. 20:39
 9/29 anonim ***** válasza:
Mi baj 1 szűz pasival? <3
2012. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 B.B05 válasza:
100%

Úristen! Én taníthatnám be! Mekkora királyság lenne, ha megmondhatnám, hova tegye és mikor, merre, nyúljon és nem beszélne vissza! :D Még szép, hogy örülnék egy szűz pasinak!

24/L

2012. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!