Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok: Ha megtuddjátok egy...

Lányok: Ha megtuddjátok egy jól kinéző, szimpi srácról hogy szűz (és bnője se volt sose) akkor már emiatt AUTOMATIKUSAN lesz@rjátok? :S

Figyelt kérdés

ÚGY HOGY TI (lányok) MÁR JÓ PÁRSZOR SZEXELTETEK.

Gondolok itt a 18-25 közötti srácokra. Automatikusan azt hiszitek hogy "Úgyis megcsal mert ki akarja élni magát" vagy "Nyilván egy szerencsétlenség akiben 0% vonzóság van mert eddig még nem volt senkije"


Nem történt velem semmi ilyen lenézés, (max oszt társaim baxtatnak néha) csak rengeteg GYk válaszba látom hogy ha egy 22éves szűz, nem volt bnője (pl uncsiaim is)akkor már neki annyi, a lányok kb 50%át el is taszítja magától:/


F/18


2012. jan. 9. 20:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Továbbá: velem volt, hogy nem akart összejönni egy hülye liba, mert azt hitte, már megdugtam mindenkit, pedig sosem volt nekem se senkim.

Egy érző, rendes nő sose néz le ezért. Aki ilyet állít, az egy szemét csávesz, és kussoljon...

2012. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Különben is, minek problémát gyártani? tudod kik írják azt, hogy elküldenek a csajok? Akik szüzek és jobb a lelküknek, hogy gonoszkodhatnak. Szerinted egy rendes férfi mond ilyet, hogy ha szűz vagy, akkor elküldenek? Te is tudod, hogy nem.
2012. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha egy nő szerelmes, nem érdekli, hogy szűz vagy, hanem szerelmes beléd, és kész. Ne légy barom kedvesem.
2012. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöletem árad a gonosz emberek felé. Aki azt írja ezen az oldalon, hogy egy nő kirúg az ágyból, ha szűz vagy, az a pasi örökre megmaradhat videómesternek. A karma működik, vigyázzatok.
2012. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én mindig is szűz pasit akartam első alkalommal, hogy egy szinten legyünk, barátomnak /18múlt addigra/ pedig sok jó nője volt előttem,mégse veszítette el,az "igazira" várt,akit én testesítek meg:) számomra pedig pont hogy vonzó volt,bár nem első alkalom előtt 20perccel kellett volna tudatnia velem:) azóta viszont 9hónap eltelt,a mai napig együtt vagyunk és az eljegyzés a téma majdnem minden beszélgetésünkkor:) úgyhogy vannak akik pont azt akarják hogy a másik számára is elsők legyenek:)

17/L

2012. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

én automatikusan lesz@rnám. nekem nem kell lúzerp*cs.


21L

2012. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
van aki bevallja:D De legalább én még csak 18 vagyok és egy 18 évesnek 15-16 éves lány megfelelő azok meg még elnézőek :P
2012. jan. 11. 22:47
 28/29 Bukj a Füty Imre válasza:
Hát én leszarom... 78/F
2012. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
No azért van annak jo oldala is.Pl az én páromnak is én voltam az elso de nem érdekelt hanyadik vagyok mert szeretem.Viszont nem bántam meg.A legkirályabb pasit kaptam aki csak létezik.En tanítottam be úgy ahogy én szeretném és minden vágyamat teljesíti.Nem hozott magával rossz szokásokat az elozo kapcsolatábol és nem kell féltékenykednem az exre:-)Négy éve vagyunk egyutt és fantasztikus szereto lett belole
2012. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!