Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Irtózom attól, hogy majd...

Irtózom attól, hogy majd olyan fiúval legyek, aki már volt másik nővel. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Bár semmi tapasztalatom e téren, de eddig mindig kitartottam amellett, hogy hozzám hasonló legyen majd a barátom, viszont a legtöbb korombeli szűz pasiban semmi tartás. Hivatásoshoz fordulnak és minden szexpartnerkereső oldalon fent vannak. És annak is kicsi valószínűsége, hogy van közöttük olyan, aki legalább egy kicsit helyesebb vagy aranyosabb és nem kövér. Kicsit már kiábrándultam az egészből.

Abba kellene hagynom ezt a "hasonló hozzám" dolgot? Hogyan fogadjam majd el, hogy az "illető" már volt más lányokkal, amikor így is semmi önbizalmam és mindig azt fogom érezni, hogy az előzőkhöz hasonlít? Nagyon eltúlzom a dolgokat ugye?:)

22L


2012. jan. 10. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, eltúlzod. Ha valaki nem szűz, attól még lehet rendes, s szerethet. Nézd, legalább van némi tapasztalata már. Az nem baj ha hozzád hasonlót keresel, de ne szüzesség téren.
2012. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Sztem is túlzás egy kicsit. Nem kell egyfolytában arra gondolni h a párod már mással is volt előtted. Akkor mi van? Semmi... Te is leszel majd így. Tapasztalatot vhogy szerezni kell. Általában úgysem az első szerelem lesz az életed párja.
2012. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én aranyos vagyok :P
2012. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hogy neked mi túlzás azt te tudod, de szinte lehetetlen igényeid vannak. Egyébként is jobb egy tapasztaltabb pasival lenni először, mint egy kezdővel. Csak nehogy szűz maradj, mert ahogy múlik az idő, úgy fogynak a korban hozzád illő szűz férfiak.
2012. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 /Anita_'94/ ***** válasza:
15%
Én is azt mondom, hogy elsőre inkább tapasztaltabb pasi lenne ideálisabb. És a prostikhoz forduló fiúkat is megértem valahol...
2012. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nagyon eltúlzott :) Ha valaki szeret nem fog hasonlítgatni senkihez sem, mert te leszel az etalon :)21/F
2012. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Ranagol ***** válasza:
Amennyire te!
2012. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
A szűz talán meg jobban meg is csal, hiszen ha megizleli, kalandra fog vagyni :P
2012. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

8/8

Gondolom te akkor nem vagy ebben a helyzetben hogy ilyen idős korban még szűz vagy.

Egy ilyen korú "férfi" aki még szűz biztos hogy nem fog kalandra vágyni ha egyszer talál egy lányt aki szereti.

2012. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem gondolhatod komolyan! ha meg igen, akkor síkh ülye vagy 20
2012. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!