Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15éves srác vagyok, de még...

15éves srác vagyok, de még mindig irtózom a sötéttől. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 22:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
49%

Miért ne lenne normális? Én iszonyatosan irtózok a bogaraktól, villámlástól6dörgéstől.


26/L

2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
én is félek tőle ,ez benne van az emberben ,ösztön mondjuk én inkább azért ,mert ha sötétbe vagyok akkor szinte mindig bebaszom a fejem vagy valamim a falba:D
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 merci93 válasza:
én is félek 18/L
2011. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Én 22 éves vagyok, saját két kezemmel rendeztem be a lakást, becsukott szemmel eltájékozódom, de ha sötét van, mindig félek. Ha nincs itthon a párom, akkor pláne, amíg ébren vagyok, ezerrel égnek a villanyok.

Az a szomorú, hogy életemben csak néhány horrorfilmet láttam, kettőt vagy hármat, 6-8 éve, és még mindig kísértenek a látottak. Ez van, de nem érzem, hogy ettől ne lennék normális :D

2011. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem nincs vele semmi probléma, nem tudom, hogy miért vannak aggodalmaid ezzel kapcsolatban. Ha ez megnyugtat, bizonyos szinten én is félek tőle - de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül. :) Az már más, ha fóbiád van vagy valamiféle "roham" tör rád a sötétben - akkor érdemes orvoshoz fordulni, egyébként nincs probléma! :)
2011. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
nem normális. én akkor féletm utoljára a sötétben amikor 8 évesen megnéztem a Kör című filmet. az egész házban égett a villany akkor este. de egy 15 éves szerintem ne féljen a sötétben!
2011. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem is tök normális:) ezt nevezik fóbiának:)

akárhány éves vki, lehetnek fóbiái...mindenkinek van sztem:)

én pl. a pókoktól, a tömegtől iszonyodom...:)

ne aggódj ezen és kész:)

2011. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én nem tudom hogy van ez de régen féltem a bezártságtól és elmúlt....féltem a sötéttől ez is elmúlt...a bogarakkal sosem volt különösebb problémám...a tömeget eltűröm....ez mégis hogy van :( most néztem a napokban horrort és végig röhögtem....:S de ennek fejébe nagyon ijedős vagyok szóval tényleg mindenkinek van valami butasága :D ami tök normális :D de gondolj arra hogy a sötétben pont ugyanaz van mint világosban :D
2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D sokat segítettetek
2011. júl. 26. 23:15
 10/16 anonim ***** válasza:
néha majd beszarok.. amikor a konyhából valami zajt hallok mindig azt hiszem betörő és alig bírok elaludni, mit csinálni :|
2011. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!