Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veletek is megtörtént már?

Veletek is megtörtént már?

Figyelt kérdés
Szóval újabban, egyre több ideig húzom a kiverést, és néha már nagyon intenzíven megyek el, legalábbis a régivel összehasonlítva. Miután elmegyek érzem, hogy a fenekem nagyon elkezd fájni, nem is tudom leírni, hogy milyen fajta fájdalom, nagyon furcsa, de érezhető, hogy az orgazmus váltja ki. Az lenne a kérdésem, hogy ezt ti is éreztétek-e már? (16/f szűz, nem, képzeljétek még semmit nem dugtam a fenekembe, aki még nem érezte, ne hidje azt, hogy azért fáj... :D) Előre is köszönöm a normális válaszokat :)
2012. jan. 21. 02:45
1 2 3
 1/27 Macs1209 ***** válasza:
100%
Ülsz közbe? Mert talán simán elülöd a s*gged :)
2012. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sose volt még ilyen nálam:D
2012. jan. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Vanedaful ***** válasza:
50%
Lehet, hogy mégiscsak fel kéne dugnod magadnak valamit a seggedbe... kezdjed valami könnyűvel: egy váza megteszi. Hátha utána nem fáj majd a segged
2012. jan. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt többször is. És attól van pontosan, hogy sokáig húzod, mert hosszú ideig feszülnek ott az izmok, meg az inak, amíg el nem mész. És ez nem a leg egészségesebb, főleg, ha egy nap többször is megtörténik. Értágulatot is okozhat, sőt hereviszért. Engem műtöttek is vele. Szóval, ha akarsz egy jó tanácsot, ne erőltesd túl sokat, mert visszaüthet. Inkább találj ki valami gyengédebb módszert, de az lenne a legjobb, ha keresnél egy csajt.
2012. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Az előzőnek: sztem butaság amit leírtál, mert akkor az emberek 50%a a műtőasztalon kötne ki. Neked csak pon balszerencséd volt, véletlen egybeesés. A fájdalom esetleg valami meglévő probrémára utalhat, pl aranyér, vagy végbélrepedés, ha szarás után is fáj, menyj el dokihoz, mert valszeg az előbb említettek egyike okozza.
2012. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem, mert csak akkor fáj, és nem minden kiverésnél, csak néha, ha sokáig húzom. De nem tart sokáig a fájdalom, és annyira nem kellemetlen, csak kíváncsi voltam, hogy veletek is megtörtént-e már :D
2012. jan. 21. 11:31
 7/27 anonim ***** válasza:
28%

én nem éreztem ilyet, de egy férfi nem úgy hívja hogy "fenék" hanem hogy "SEG.GGGGGGG"

f18

2012. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Haha, te segg...
2012. jan. 22. 00:38
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
A nagy maszti mellet azért tanulj meg helyesen is írni!!! HIDJE??? (higgye, így kell írni)
2012. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
74%
mellet, higgye? talán neked is meg kellene tanulnod írni. Mellett, és higyje.Okostojás :)
2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!