Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veletek is megtörtént már?

Veletek is megtörtént már?

Figyelt kérdés
Szóval újabban, egyre több ideig húzom a kiverést, és néha már nagyon intenzíven megyek el, legalábbis a régivel összehasonlítva. Miután elmegyek érzem, hogy a fenekem nagyon elkezd fájni, nem is tudom leírni, hogy milyen fajta fájdalom, nagyon furcsa, de érezhető, hogy az orgazmus váltja ki. Az lenne a kérdésem, hogy ezt ti is éreztétek-e már? (16/f szűz, nem, képzeljétek még semmit nem dugtam a fenekembe, aki még nem érezte, ne hidje azt, hogy azért fáj... :D) Előre is köszönöm a normális válaszokat :)
2012. jan. 21. 02:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

hát, én lány vagyok, uh magamon nem tapasztaltam ilyesmit :DD de a barátom beszélt egyszer hasonlóról. mikor életemben először csináltam neki orálisan, akkor nem voltam elég ügyes, nem csináltam elég gyorsan, ezért nagyon sokáig elhúzódott, sokáig volt ott, hogy mindjárt elmegy és mégsem, és akkor mondta, hogy ez már fáj neki, fáj a prosztatája, uh inkább befejezi magának. (azóta azért már belejöttem, és nincs ilyen gondja ;P)


szóval, lehet, hogy neked is az a baj, hogy sokáig húzod a dolgot, és emiatt fáj.

de lehetséges, hogy most hülyeséget írtam, és a fiúk majd leoltanak, hogy ez nem is így van :D akkor bocs, tényleg csak azt mondtam, amit a barátomtól hallottam akkoriban.

2012. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
hát szerintem meg neked van igazad, sztem is emiatt lehet :D
2012. jún. 3. 14:13
 23/27 anonim válasza:
HIGGYE!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem kell műtéttel riogatni!

A #21. válasz mindent pontosan leírt!

2022. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

...üármint a csajszi...


Csak egyszerűen izomláz a mélyebben fekvő izmokban.

2022. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

..mármint a csajszi válasza...



Csak egyszerűen izomláz a mélyebben fekvő izmokban.

2022. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja, meg a #19.!
2022. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!