Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veletek is megtörtént már?

Veletek is megtörtént már?

Figyelt kérdés
Szóval újabban, egyre több ideig húzom a kiverést, és néha már nagyon intenzíven megyek el, legalábbis a régivel összehasonlítva. Miután elmegyek érzem, hogy a fenekem nagyon elkezd fájni, nem is tudom leírni, hogy milyen fajta fájdalom, nagyon furcsa, de érezhető, hogy az orgazmus váltja ki. Az lenne a kérdésem, hogy ezt ti is éreztétek-e már? (16/f szűz, nem, képzeljétek még semmit nem dugtam a fenekembe, aki még nem érezte, ne hidje azt, hogy azért fáj... :D) Előre is köszönöm a normális válaszokat :)
2012. jan. 21. 02:45
1 2 3
 11/27 Kolbász Wendel válasza:
47%
Lehet hokizásod közben SP mindig a hátad mögé lopózik, és seggberánt!
2012. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
54%

vagy a prosztatád... irány az andrológia, doktorbácsi pik-pakk megmondja mi a bajod. a férfi nőgyógyász lesz a te embered, nem fáj!

hidje, higyje, úristen!!! ne okoskodjatok már! mielőtt levésel egy bölcsességet, előbb nézz utána, nem is kell anyuci könyvespolcára felmászni, mert azt sem tudod, melyik könyvet és hol csapd fel, bepötyögöd a guglidba és megnézed, hogyan kell helyesen írni, amiről másokat akarsz kioktatni!

higgyed el nekem, hogy így kell írni! :P

[link]

2012. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
56%
Jó napot kívánok! Mennyi ideig tart tart az önkielégítése?
2012. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
fél-1 óra általában
2012. febr. 12. 16:39
 15/27 anonim ***** válasza:
1óra az nem sok.
2012. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Annyit mondok, hogyha sokáig húzzátok, és ezt többször egy nap, akkor úgy járhattok, mint én. Hereviszeret kaptam tőle. 10 éve már műtöttek vele, de egy darabig megálltam, és nem cibáltam, de aztán újra nem bírtam magammal, és most készülök a dokihoz, mert a heréim le akarnak szakadni, olyan viszerek jöttek mindkét oldalon.


ROHADTUL TUD FÁJNI


Aki azt mondja, hogy nem ártalmas, az nincs tisztában mindennel.

2012. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
a prosztatára keress rá guglin.
2012. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"higyje.Okostojás"


Nem-nem, az "higgye", te b*sztad el, keress rá!

2012. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
ilyen nekem is volt, de csak akkor, amikor sokszor kivertem egy nap. szerintem nem gáz, csak az igénybevételtől van. :D mondjuk mostanában nem volt ilyen..de nem gondolom hogy ez valami orvosi eset lenne, mert akkor nem csak a kiverés után fájna, hanem amúgy is.
2012. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Orsolyaa válasza:
ne legyél hülye..xdd
2012. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!