Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létesítenétek kapcsolatot egy...

Létesítenétek kapcsolatot egy 25 éves szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és nemrég kiderült róla,hogy még nem volt férfivel. Ezt elég nehezen akartam elhinni róla, mert egy bombázó. Gyönyörű arca van, csodás alakja, szexis, csinos, intelligens, egyszerűen csodás nő. Viszont mégis motoszkál bennem valami, hogy nincs e valami gond vele, ha eddig nem feküdt le senkivel. Azt mondta, hogy azért, mert nem volt még igazán szerelmes és nem akarta egy éjszakás kapcsolatban elveszíteni a szüzességét. Ti mit gondoltok erről?
2011. máj. 1. 23:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
93%

nem értem a problémádat, azt gondolnám ezt a gondolkodást becsülnék a férfiak!

de hogy már semmi nem jó... :)

2011. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
22%

Nem biztos, hogy igazat mond.

Lehet teszi az ártatlant.

Vagy tudja, hogy béna az ágyban, és így "megértőek vele.

Vagy csak így akarja feltérképezni a fickót, hogy eleve arra készteti, ő irányítson.

Meg a 25 még elmegy, ha csak hülyék vették körül.

2011. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nemhogy megbecsülnéd az ilyen nőt, te nagyonokos. Ez megtiszteltetés neked.
2011. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha megvárom a méltó partnert, én is kb ennyi idősen veszítettem volna el, pedig volt rám kereslet.
2011. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Naná egycsomó perverz dologra rálehet venni mert még nincs kialakult sexualitása kvázi a "sexrabszolgámmá" formálhatom.ha meg kattos akkor is legalább dugtatok.
2011. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, most 20 éves vagyok. Ha az elkövetkezendő 5 évben se találok senkit, akivel érdemes lenne, akkor én is 25 éves szép, szűz lány leszek :D Szerintem nincs velem semmi baj, hacsak az nem, hogy nagyon válogatós meg komoly vagyok.
2011. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy, nagyon is
2011. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Régen a krvákat vetették meg, most a szüzeket. Idáig süllyedtünk.
2011. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, nekem egybol az ugrott be, h csak kamuzik.
2011. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
78%
Én is szűz és szép voltam 25 évesen. Én sem akartam bárkivel lefeküdni. Azóta a férjem :) Sosem voltam mással, és én ezt egy kicsit sem bánom.
2011. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!