Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, kinyaltam tegnap...

Szűz vagyok, kinyaltam tegnap a barátnőmet, és elég jó volt neki azt mondta. Kb 13x ment el, volt olyan hogy 1 perc alatt 2x. Nem csináltam neki órákig kb 25 perc volt az egész. Ez jó arány? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy meg nem mondaná hogy szűz vagyok pedig eddig még csak 1x csináltam ilyet.

Várom a válaszokat köszi :)

20F


2012. jan. 23. 13:28
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
Azért vicces vagy ember hogy 20 évesen szűz vagy és egy kiscsaj kinyalatja magát veled, utána meg még ki se veri neked és ott hagy faképnél.. :DD
2012. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
100%
Na,ezt jól be és kinyaltad..Kamu. Átvert:( Tudod,ha egy nőnek orgazmusa van és olyan oltári nagy,akkor utána megmoccani nem tud. persze nagy szerelem,meg minden..de 13/25..akkor a csaj keveri a bizsergéssel.. Nézd a csiklóját,ha megduzzadt és vörös/lilás,akkor oké. Érezted hüvely összehuzódását?..mert az velejár ám és azt a gátnál érezni és látni is lehet. Nem kell mindent elhinni és NEM A MENNYISÉG SZÁMÍT
2012. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
13x na persze...Vagy a csaj kamuzott hogy ne sértsen meg, vagy te vagy egy hantaboy.
2012. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
100%
Nem tuti kamu, mert (nemtudom, hogy minden lánynál így van-e) az én tapasztalataim szerint orális izgatással sok orgazmust is elérhetsz a csajnál 1 aktus alatt. és ez azért lehetséges, mert azok nem olyan erőteljesek, nem fognak remegni tőle meg ilyenek. Hátránya viszont, hogy ha ezalatt 25perc alatt inkább dugtatok volna, akkor 1: te is elmész, 2: lehet, hogy csak 1szer megy el, de ha jól csinálod akkor, az az 1 az jóval kielégítőbb neki, mint ez a 13.
2012. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Én elhiszem.Az én csajaim már attól elélveznek 26 -szor 12 és fél perc alatt ha meglátnak fagyit nyalni.
2013. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
86%

# 44/45


hidd el nekem mindegy milyen orgazmusa van, vagy hogy éri el, összehuzódik tőle a hüvelyizomzat.. főleg ha többször egymás után történik az orgazmus

2013. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
100%
Akár igaz akár nem nekem tetszik ha egy lány sokszor megy el nekem izgató :P
2015. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva is kérdezd majd meg tőle hogy hogy is volt ez!?
2015. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2012-01-23 13:43 óta folyamatosan nyalja a csajt, és a fejlődés miatt azóta neki már non-stop orgazmusa van.

De az is lehet, hogy elvitte a cica a nyelvét a srácnak, azért nem mond semmit. :D

2015. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
100%

A hozzászólók egy kivételével fiúk, az az egy kivétel lány, és mit tesz isten, ő visszaigazolja a sorozatos orgazmust, akár többet is. (Asszem a 23 is, ő fiú.)

A sorozatos orgazmusra képes nők nem gyakoriak, és nem tudom, hogy mitől képes rá az egyik, és mitől nem a másik. Nos, én találkoztam egy olyannal, aki képes a sorozatos orgazmusra, és csak rajtam múlik, hogy hányat ér el, mármint hogy meddig bírom. Ugyanis túlságosan is izgató, ha hallom, tapasztalom ahogyan elmegy. Nyalással egyszerűbb a dolog, ott addig mehet, amíg a szám, nyelvem el nem fárad.

Ugyanakkor azt is állítom tapasztalatból, hogy akinek egy orgazmus is elég, az ugyanúgy kielégül attól az egytől, mint a másik a sorozattól. És még egy: ha nagyon várja már az akciót, és sikerül mindent jól eltalálni, akkor a sorozatképes is eltolja a fejemet az első, de robbanásszerű orgazmus után, és csak piheg egy darabig.

Szóval a nők sokfélék és kiismerhetetlenek, de épp ez a szép benne.

Kérdező, kifogtad az aranyhalat, amíg lehet, ragaszkodj hozzá. A tudatlan kisfiúk locsogásával ne törődj.

2017. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!