Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyes-e amit tenni készülök?

AgeOne kérdése:

Helyes-e amit tenni készülök?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 19 éves lány vagyok, de még szűz. Már nagyon kívánom a szexet, de nem vagyok az a fajta aki csak úgy odaadja magát akárkinek. Most viszont van egy régi ismerősöm akivel sokat beszélgettünk írásban az elmúlt időszakban mert 2-szer is találkoztunk utcán és felvettük újra a kapcsolatot. Nagyon kedves aranyos szintén szűz srác, és beszéltünk róla, hogy lehet ,hogy együtt kéne csinálnunk az elsőt decemberben mikor haza megyek, mert jelenleg külföldön dolgozom, de sajnos eléggé hezitálok rajta. Nem tudom, hogy helyes döntés-e pláne egy másik szűzzel így bevállalni a dolgot.
2011. nov. 3. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A t életed. Azt csinálsz, amit akarsz. Ha neked jó, akkor csináld, tök mindegy mit gondolnak mások.

Viszont a véleményem az, hogy az ilyen előre eltervezett dolgok ált. szarul sülnek el. Nem a vágy fog hajtani, hanem már úgy találkoztok, hogy "na akkor most szexelünk, mert megbeszéltük". Mindketten zavarban lesztek emiatt, és lehet el sem tudjátok magatokat engedni.


Én pl. nem is tudtam volna a párommal se csak úgy rögtön lefeküdni. Kellettek a fokozatok. Először csak egy kis simi, majd látta a mellem, aztán nagy nehezen levetkőztetett teljesen, kézimunka, orál, aztán csak a végén a szex.


De nem minden ember egyforma. Ha neked menne így is, akkor csináld. Csak aztán ne nyöszörögj majd egy fél év múlva az oldalon, hogy megtaláltad az igazt, és nem tudod feldolgozni, hogy nem vele vesztetted el.

2011. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de kiírhatnál egy népszavazást az ügyben.
2011. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Helyes lenne, ha nem kihasználnátok egymást. Mielőtt még valaki azzal jön, hogy mióta kihasználás annak nem mondok semmit. Én azt mondanám, hogy járjatok és akkor feküdjetek le! Szerelemből tegyétek meg és ne csak a szüzesség elvesztése miatt könyörgöm. Biztos nem bánnád meg, de akkor se így tedd meg. Az hogy szintén szűz az nem is baj:) Nem kötelező olyannal csinálnod aki már több nőt fektetett meg.
2011. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok. Még vmi: azért az is jusson eszedbe, hogy nincs 100%-os védekezési módszer. Egy nem kívánt terhesség mindig szar, de ha olyantól esel teherbe, akivel csak úgy szűztelenítés céljából összefeküdtél, az különösen szar.

Ezt inkább csak azért mondom, hogy ha már ennyire megbeszéltétek a szexet, akkor azt is beszéljétek meg jó előre, hogy mivel fogtok védekezni.

2011. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nyöszörgés nem az én stílusom, igazából csak az aggaszt hogy most elég sokáig utána még nem leszek otthon mert külföldön van munkám. De itt pedig nem szeretnék párt szintén mert nem egy helyen dolgozom szóval jövő év májusában megint máshova megyek. Ott pedig van még egy évem, és csak aztán jövök haza. És addigra lehet azt bánom meg, hogy nem tettem meg. Ezért dilemmázok csak.
2011. nov. 3. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy vagyok vele, hogy a szex azért nem élet-halál kérdése. El lehet lenni még egy ideig, vannak pótló módszerek, de ez a "megbeszéljük, hogy lefekszünk" a legszintetikusabb dolog amit két ember tehet egymással. Borzasztó. Még ha lemész egy bárba és megpróbálod levadászni a legjobb pasit, az is jobb, abban legalább van izgalom, de ebben...

"szia, akkor szűztelenítünk ma?"

"igen persze, felírtam mit és milyen sorrendben kell csinálni..." eh. Én már rég nem vagyok szűz, de a mai napig nem beszéljük meg a párommal, hogy szeretkezni fogunk-e. Az csak úgy jön. Az első is csak úgy jött és így jó volt. Ráadásul olyannal történt akit nagyon szerettem. Már jártunk pár hónapja és nem beszéltünk a szexről, aztán egy este kicsit tovább mentünk mint máskor... nagyon jó volt.

2011. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig azt mondanám, hogy ne tedd meg. Nem fogod megbánni, hogy nem tetted meg, ha találsz majd valakit magadnak aki szeretni fog. Inkább várj, legyél türelmes. Vannak nálad idősebb lányok is akik még szűzek és nem csúnyák. Legyen benned tartás.
2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és azt hiszem meg is fogadom, mert legbelül én is ezt érzem, de azért randizni lehet, hogy elmegyek vele csak úgy kötetlenül, csak aztán csóri tudjon várni mire megint haza jövök :D
2011. nov. 3. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném a helyedben...20 évesen veszítettem el a jelenlegi párommal,aki szintén szűz volt...engem nem igazán érdekelt,hogy szűz-e vagy nem,egyszerűen szerettem őt és így volt jó...attól,hogy elveszíted a szüzességed,még nem leszel tapasztaltabb a szexben,maximum elmondhatod magadról,hogy már nem vagy az.Meg lehet,hogy nem is lenne így olyan élmény és egy életre elmenne a kedved tőle.Én a helyedben várnék még.
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ő megtud várni akkor nagyon szerencsés csaj vagy:D Persze bizalom kell hozzá, de ha jól ismeritek egymást és megtudok egymásban bízni akkor sok sikert!:)
2011. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!