Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hónapja vagyok együtt a...

Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, szerintetek sem korai ha lefekszek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon akarom ő is és szeretjük egymást. 15/l és 16/f
2012. jan. 24. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg varjjjjjjjjjjjj
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintünk: de korai
2012. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 tetro ***** válasza:
36%
szerintem nyeregbe
2012. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ. Ha azt nézzük hogy 1 hónap, akkor korai. DE ha azt, hogy TI korainak érzitek-e, akkor gondolom nem az.

Tehát ne azért ne feküdjetek le egymással, mert az emberek 90%-a szerint korai. Ha ti nem érzitek annak, hajrá..

2012. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen eléggé, 1 hónap után meg főleg.

De van benned kétely ha felraktad ide mint kérdés...

2012. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen eleve korai, pláne, 1 hónap után. A te döntésed, hogy mit csinálsz, de 2-3 év múlva nagyon fogod bánni, hogy megtetted ennyi idősen, 1 hónap ismeretség után. Szerintem 17 előtt egyáltalán nem kéne, és akkor is 6-8 hónap után, nem 1 hónap múlva. A 15 éveseknél a szerelem hamar jön, hamar megy, 2 hét múlva már más fog érdekelni, ez általában így van. Ne tedd meg, én azt javaslom! Ha meg csak azért akarod, mert a társaid is már túl vannak rajta, nem kell, szerintem az a szégyen, ha valakinek már ilyen fiatalon megvolt. 18 éves lány vagyok, és még nem vagyok túl az elsőn, és nem hogy nem szégyenlem, még büszke is vagyok rá, hogy nem mentem még bele. Mert minek ennyi idősen? Ez felnőtteknek van, nem a kisgyerekeknek, és 15-16 évesen még annak számítasz ilyen téren.
2012. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Úgy bírom ez az 1 hónap után "Nagyon szeretjük egymást" dolgot... Ennél már csak az egy hét utáni "Örökre együttöt" szeretem jobban :D Szerintem kislány vagy még, nem dugnod kéne hanem tanulnod.
2012. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon korai te még egy 15 éves gyerek vagy,ő meg egy 16 éves gyerek,vársz még 2-3 évet különben bánni fogod,amúgy meg a tiniszerelem hamar jön,és lehet most azt érzed ő az igazi,szerelmes vagy stb,de majd 20on évesen ki fogod magad röhögni,hogy nem is volt szerelem,milyen kis buta voltál,ne szexelj attól,hogy a csapból is az folyik még korai nagyon,nem vagy elég érett rá se lelkileg,sem agyilag
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szerelmen vagy az életkoron, még csak nem is a kapcsolat idején, hanem AZ IGAZI ELKÖTELEZŐDÉS KÉPESSÉGÉN MÚLIK, hogy valaki felkészült-e a teljes önátadásra!!! A szexuális egyesülés a HŰSÉG igényét hordozza.

Egy hónapos, vagy akár 6-8 hónapos "ismeretség" hogyan lenne elég a hűséget megalapozó ÖSSZHANG (LELKI EGYSÉG) kialakítására? Lelkileg érett, felnőtt pároknál is minimum 2-3 évi JÓZAN (a szerelem kábító-ködösítő hatásától és a szexuális kötődés által okozott "kényszertől" függetlenített) ismerkedés kell ehhez.


Ezért "találta ki" (fedezte fel a természet rendjének megfelelően) az emberiség ősidőktől a házasság és a család intézményét, a teljes önátadás (hűséges szex) feltétele. Ez a korlátozás nem foszt meg senkit semmi jótól, hanem a sérülésektől védi meg a párokat és a társadalmat (nemi betegségek, gyermekvállalási és gyermeknevelési nehézségek, lelki kiszolgáltatottság és kiégés elkerülése).

2012. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szerintem még korai, hogy lefeküdjetek.Ha variál a srác,esetleg segítsél rajta kézzel;ha szeret, biztosan tud várni még egy pár hónapot, vagy 1-2 évet.Amúgy 18 éves kor alatt senkinek nem ajánlom a szexet, életveszélyes dolog.
2012. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!