Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 vagyok, a barátom 16. Két...

15 vagyok, a barátom 16. Két hónapja vagyunk együtt. Korai lenne az "Első"?

Figyelt kérdés

Ő már nem szűz, én még igen, és elég egyértelműen le szeretne feküdni velem. Nagyon szeret, én is szeretem őt, csak félek a környezetemtől, hogy ribancnak bélyegezne meg, ha lefeküdnék vele, és főleg attól, hogy én is annak tartanám magamat.

Egy hónap múlva leszek tizenhat. Mi legyen? Azt hiszem, le szeretnék vele feküdni.


2010. ápr. 11. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha még csak azt hiszed, akkor ne. sztem korai. és 2 honap?? az semmi.
2010. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem két hónap után korai. De ha meg akarod tenni, úgy is megfogod, akármit írunk. Figyelj a védekezésre! Ne te legyél a következő terhes vagyok?" kérdés feltevője.
2010. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ezt döntsd el te szerintem ....ha te is akarod akk mire vársz?

hajrá:)

2010. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Korai!

Nagyon!


Várj még legalább fél évet!

De inkább 1et!

Ha szeret várni fog rád!

Ha tényleg szeret....

2010. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mivel feletetted ezt a kérdést, nem vagy biztos benne, ezért korai. Két hónap után korai. 15 évesen szintén korai. Egy szóval: korai.
2010. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem bunkóságból de ilyenkor minden fiú halálosan szereti a csajt.... mond meg neki hogy még kell neked két hónap mert a 16-ot is beszeretnéd tölteni és hogy még teljen el attól egy kis idő és ha nem akad ki akkor lehet hogy tényleg szeret de várj még meg tedd próbára és csak így fog kiderülni hogy tényleg igaz e amit érzel
2010. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már 2 hónap után meg akar dugni akkor nem szeret!
2010. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Figyelj én ugyan ezt csináltam exeimmel, nagy bunkóságnak hangzik, de 16 évesen csak a punci körül forog a világ. Persze vannak kivételek, de biztos hogy nem 2 hónap után. Ilyenkor mézes mázosak vagyunk, de hidd el megtörténik és utána bármikor bárki másért otthagyna. Mond neki hogy még 2-3 hónapot várjatok vele, ha belemegy akkor lehet tényleg szeret (bár akkor is vannak aggályaim, mivel 2 hónap után akar megdönteni). Figyelj oda a jelekre, és ne csak a körítésre, ilyenkor bármit megtesz csak hogy megdughasson. Én csak ennyit tudok mondani, vigyázz ezzel. 20/F

Remélem segítettem.

2010. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ha készen állsz rá akkor persze.:D

De óvszerrel mindenképpen védekezzetek és ha elszakad azonnal hagyjátok abba :D

Popsiba ne engedd.az szörnyű -.-

És azt se hogy gumi nélkül beléd élvezzen mert akkor becsúszhat egy baba.


17/L

2010. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ó, ha jönne ezzel a "majd vigyázok" dumával, elküldeném a fenébe.


az, hogy szeret, az ezer százalék, nem azért, mert mondja, hanem mert problémás ember vagyok, és elég nagy elhatározás kell hozzá, hogy járjon velem. ha dugni akarna, nem hozzám jönne, keresne simán egy szép lányt.

2010. ápr. 12. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!