Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan lány, aki...

Létezik olyan lány, aki értékeli, hogy valaki még 23évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Vagy így is úgy is megveti? Jómagamról van szó, aki jól néz ki, de az igazit keresi:P Nem kúrogatok agyba főbe, és sokan megnéznek, de én nem lépek. Sztetek rosszul teszem?


Sokan azt hiszik mert hogy amiért nem csajozok ilyen kinézettel meleg vagyok, de szarok rá :D


2012. jan. 25. 22:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
igen, de ezek a lányok nem ezen a bolygón élnek !
2012. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ezt már észre vettem én is. Másik bolygón kéne keresgetnem?
2012. jan. 25. 22:53
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
hogy legyen valami alapja is amit mondok. rettenet nehéz olyan lányt találni akit a külsődön kívül más is érdekel és ha netalántán találsz ilyet akkor már csak arra kell figyelned hogy ne basszon át ott ahol tud. azért ne add fel és keresd az igazit ! sok szerencsét
2012. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 zseni001 ***** válasza:
100%
Van ilyen lány. Találsz majd magadnak.
2012. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Állítólag a Vénuszon nagyon menő lennél. ^^
2012. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
De rosszindulatú válaszoló is van. Nem akar minden lány átverni. Szerintem ezt értékelni nem fogja senki, de elnézni igen és megbékélni vele. Sok még szűz lánynál pedig kifejezetten előnyt is jelenthet. Ezt tapasztalatból mondom :) A volt barátom 24 évesen még szűz volt. Ő már rohant volna hogy "elveszítse" és ennek úgy éreztem jórészt én leszek az eszköze. Szóval ha nem kapkodsz és rohansz akkor egyáltalán nem hátrány, sőt.értékelni viszont lányok nem hinném hogy fogják. Akinek már volt dolga fiúkkal, ő azért nem, akinek pedig még nem, őket is megnyugtatja ha a másik már tapasztaltabb. Viszont nem ez a döntő. Mondják hogy a szerelem mindent elvakít :D Szerintem amúgy ha az önbizalma valakinek ehhez a dologhoz megvan, nem a csordaszellem hajtja (mivel még nem találkoztam) akkor lehet értékelni is. Főleg ha másokban is határozott vagy:) De ha jól nézel ki miért nemvolt még hosszabb kapcsolatod? Vagy volt csak ez kimaradt? Ez olyan érdekes..
2012. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem megvetem csak elgondolkodom az okain, mert ez biztos nem alakult így véletlenül. Szerintem hogy nem kúrunk agyba főbe, meg hogy várunk az igazira fiúk esetében kicsit sántít. Én úgy gondolom hogy egészséges önbizalommal, énképpel rendelkező fiú, férfi 23 éves korára már el kellett hogy jusson arra szintre hogy olyan kapcsolatba kerüljön a másik nemmel amibe a szexualitás is szerepel. Ilyenkor az ember ösztönösen arra gondol hogy valami nincs rendben az illetővel valamilyen szempontból, lehet hogy antiszociális, kórosan gátlásos vagy egyéb kapcsolat teremtési baj van vele és az ilyesmibe nem nagyon szeret senki belefutni. Tehát nem maga a szüzesség ténye riaszthatja el a lányokat hanem a mögötte megbújó okok.
2012. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
a füst tényleg témajelölő cimke :D amúgy létezik
2012. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Létezik ( igen saját magamra gondoltam )..mondjuk én egy kicsit fiatalabb vagyok nálad és szintén szűz, de gondoltam válaszolok a kérdésedre:D
2012. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha talpig férfi (tehát nem egy félős kislány, mint a mai pasik 70-80%-a), határozott, tudja, hogy mi kell neki, nem önbizalom hiányos, stb. és csupán az elvei miatt szűz, akkor az értékelendő.

20/L (szintén szűz, fenti okokból kifolyólag:D)

2012. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!