Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan lány, aki...

Létezik olyan lány, aki értékeli, hogy valaki még 23évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Vagy így is úgy is megveti? Jómagamról van szó, aki jól néz ki, de az igazit keresi:P Nem kúrogatok agyba főbe, és sokan megnéznek, de én nem lépek. Sztetek rosszul teszem?


Sokan azt hiszik mert hogy amiért nem csajozok ilyen kinézettel meleg vagyok, de szarok rá :D


2012. jan. 25. 22:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy az igazira vártál eddig kedves kérdező, most az első vad idegen felajánlkozására így látatlanul ugrottál. Mondom hogy sántít a dolog...
2012. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
szerintem nem komolyan gondolta :) meg hát ki tudja, lehet ő az igazi :):D
2012. jan. 26. 20:06
 23/31 bakur12 válasza:
lehet ő az igazi... de azt elfelejtette mondani, hogy először a bátyját lekell szo!jad s csak utána van benne a szexben.
2012. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha nem bánkódsz emiatt, és nem félsz ismerkedni, akkor hajrá. Ugyanennyi évesen és hasonló helyzetben alig merek csajokkal kapcsolatot teremteni. Még csak nem is csókolóztam soha.
2012. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szia , én vagyok a #18/24 -es :) írj privátban :D megnéznélek :D
2012. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az én párom is ennyi idősen veszítette el, mint te. Szeretem, becsülöm, és egyáltalán nem vetem meg emiatt. Az értékek egy férfiban nem ott kezdődnek, hogy hány lányon ment át, a falu bikája félelmetes (ki tudja miket szedett már össze, és vajon meg lehet-e bízni benne?). Én személy szerint a "te típusod" jobban kedvelem. Felelősség és komolyság. Meg fogod találni a párod! A szex meg 23 évesen is jó dolog, nem csak 15 meg 70 évesen ;) :))) 27L
2012. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: És nem vagyok sem 100kg, sem ronda ... csak, hogy megnyugtassalak! :))
2012. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szerintem minden normális lány értékeli, hogy neked nem az a fontos, hogy mindenkit felcsinálj. :) Én is szűz vagyok, azért mert még nem találtam meg azt a fiút akit igazán szerethettem volna és megbíztam volna benne annyira, hogy lefeküdjek vele. :) Szerintem mások véleményével ne foglalkozz, ha valaki azt mondja meleg vagy...és? senkit sem érdekel, te tudod, hogy mi van. :) Maximum annyit tehetsz, hogy nyitsz egy kicsit a lányok felé, hátha betoppan egy olyan lány aki megérdemel. :) 19/L
2012. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
én is így vagyok vele, az igazit keresem, és nem adnám magam csak azért oda valakinek, hogy túl legyek rajta és elmondhassam, hogy már nem vagyok szűz..., nem néznélek melegnek, emiatt. 23l
2012. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Coney válasza:

Én nem vagyok 100 kiló, nem vagyok tolókocsis, stb.. de egyáltalán nem vetem meg.

Sőt, még pozitív is, még a végén túlzottan rákapná és az ellenkezője lenne, csak a szexért csajoznál.. :DD

2012. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!