Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan lány, aki...

Létezik olyan lány, aki értékeli, hogy valaki még 23évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Vagy így is úgy is megveti? Jómagamról van szó, aki jól néz ki, de az igazit keresi:P Nem kúrogatok agyba főbe, és sokan megnéznek, de én nem lépek. Sztetek rosszul teszem?


Sokan azt hiszik mert hogy amiért nem csajozok ilyen kinézettel meleg vagyok, de szarok rá :D


2012. jan. 25. 22:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Most komolyan, te azért nem jársz senkivel mert magasan van a léc, vagy azért mert tényleg azt hiszed, hogy azzal fogod leélni az egész életedet, akivel először összejössz? Szerintem rosszul csinálod.
2012. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem a szintén szűz barátommal.Engem egyáltalán nem zavart,hogy nem volt tapasztalt,örültem is neki,mert így legalább együtt fedeztünk fel mindent és most már egészen jól mennek a dolgok.

Én is megértem,hogy vársz az igazira,de mi van,ha túl nagyok az igényeid és csak vársz és vársz,hogy mikor jön el a tökéletes nő(ilyen nem létezik),aztán közben össze is jöhetnél akár egy kevésbé tökéletes,de szerethető lánnyal,akivel nagyon jól meglennétek,viszont nem veszed észre...szóval szerintem ha valaki esetleg szemez veled,akkor nyugodtan odamehetsz hozzá,kicsit beszélgetsz vele,aztán ha nem szimpatikus neked,akkor továbbállsz.

Amúgy normális lányok nem dobnak és vetnek meg azért,mert még szűz vagy,max furcsállják.

22L

2012. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Régebben jobban örültem volna neki, de akkor még más voltam. Szüzességet nem tudom sokra tartani mert ha fiatalon talált szerelmet attól nem lesz rosszabb semmivel. Nekem az a lényeg, hogy érzelmes, rendes, figyelmes, intelligens legyen és nézzen ki úgy, hogy el tudjam fogadni. Normális vékony alkat már jó, elhízottabbakat viszont nem szeretem. Max eljön velem futni. :D

Ha van kedved beszélgetni akkor írj. :)

20/N

2012. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 bakur12 válasza:
Van olyan lány, de 100 kiló fölött. vagy tolokocsihoz kötött vagy strabizmusa van. vagy esetleg pezsgősüveg lencsés szemcsije van. vagy esetleg 1 riba c aki rég nem vett el szüzességet. guiness rekorder?(a nő aki a legtöbb fiunak vette el a szűzességét). Aggodalomra semmi ok. Ez is 1 halom nő, akik "értékelnék" a szűzességed s + még ottvan az a 0,0...01% akik normálisak és szépek és rendesek és ugyancsak szűzek és pont 1 olyan fiúra vagynak mint te.
2012. jan. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lány sztem. Ha odáig jutsz egy lánnyal, eszedbe ne jusson elmondani neki, h szűz vagy, még utólag se!
2012. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Aha, volt barátnőm. Aranyos kedves, nem volt vele semmi gond. Csak ügyetlen volt eléggé :)
2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Utolsó! Gondolom te is ügyetlen voltál szűz létedre...
2012. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

szexelünk? :D

22 L

2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
lehet van, de nekem igy nem kellenel :D
2012. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

hanem hogy kellenék? :)


utolso elotti: en siman benne vagyok, merre laksz?

2012. jan. 26. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!