Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne? (bővebben lent)

Korai lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Párommal kicsivel több mint egy hónapja vagyunk együtt, minden nagyon jól megy. Sokat foglalkozok vele, és ott tartunk hogy beszéltük a szex témát, hogy én még is mit szeretnék. Itt kitérnék arra hogy bár mind ketten szűzek vagyunk, ő sokkal fiatalabb nálam(4 év)

Mondtam neki hogy bár nem lennék ellene ha lassan megtörténne, de akkor tesszük meg mikor ő akarja. Egyre jobban hajlik arra hogy belemenjen. Ő még korainak érzi, nem mondja hogy nem kéne, csak nem tudja hogy jó ötlet e.

Én már elmúltam 20 jóval, és nekem ő az első minden téren, engem ez már rég feszélyez és tényleg jó lenne ha megtörténne, de az is fontos hogy vele történjen. Én tudom hogy fél hogy csak arra kell nekem, de ez nem igaz, mondtam neki ilyenről szó sincs és ezt így gondolom. Szóval nem lenne belőle baj, csak lehet még is korai.

Lehet jobb lenne várni vele? Csak nehéz, mert kívánom őt, és tényleg szeretnék ezen "túl lenni".

Szeretem őt, és mindent megtennék hogy neki jó legyen.

Még is az én koromban már kevésbé érzem jelentősnek ezt a várást, persze ő még fiatal, ráadásul lányoknak nehezebb. Sokkal óvatosabbnak kell lenni. De én ismerem magam annyira hogy nem használnám ki a helyzetet. Jelenleg direkt nem veszek óvszert se ne hogy véletlen meg történjen csak mert mind ketten felhevült állapotban vagyunk.(nem tenném meg nélküle, van eszem)


2012. jan. 26. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, írtad, hogy jóval elmúltál húsz, akkor a párod is minimum 18-20 igaz? Szerintem ebben a korban már, ha tényleg komolyan gondolod vele és ő is veled, akkor egyáltalán nem korai a dolog, a lényeg az, hogy ne úgy történjen az első, hogy utána csalódjon benned, hogy csak arra kellett neked, stb. De ha ez nem így van, akkor szerintem.... :)
2012. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ő korainak érzi (ahogy írod), akkor korai. Pont.

Nehogy nekünk kelljen őt meggyőzni az ellenkezőjéről.

2012. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát,várni igazából csak akkor érdemes,ha ő nem biztos magában akkor pedig eleve felesleges valakivel összejönni.Szerintem ez az ostobaság egyik formája,hiszen most akkor vagy azért vagyok valakivel,mert biztos vagyok benne,hogy ő az igazi és akkor nincs mire várni,vagy abszolút nem vagyok biztos magamban és lehet hogy nem is szeretem és akkor meg várok,de mi a fenének vagyok vele akkor.

Nekem ez a véleményem.


F/26

2012. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen vesztettem el a szintén 17 éves szűz barátommal. Imádtam, szerettem. Várattam egy kicsit, mert én sem akartam elkapkodni, de ha bizonytalan magában az egész kapcsolatban... akkor már veszett ügy.


Mi 3 évig voltunk együtt, első elsöprő szerelemnek jó volt.


22/L

2012. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!