Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan "nyúljak" úgy a páromho...

Hogyan "nyúljak" úgy a páromhoz (fiú), hogy neki is jó legyen? Lány

Figyelt kérdés
nekem mindig jó, de ha én elkezdek a férfiasságával játszani, nem tudom annyira felhúzni, amennyire szeretném, mert nagyon érzékeny. és ez már nagyon zavar engem. légszi írjatok "marokfogó" tippeket :D
2012. febr. 2. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Azt akarod, hogy úgy begerjedjen, hogy neked essen? Ha igen, akkor nyalogasd a makkját, játszadozz a heréivel, ülj az ölébe, de ne hatoljon beléd...
2012. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi! igen, erre gondolok. a másik problémám az, hogy nagyon durván érzékenyek a heréi, és ahogy nekikezdenék a kényeztetésének, mindig félrehúzza.

emiatt egyre idegesebb is vagyok, hogy én nem tudok neki kedvezni..

2012. febr. 2. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cirógasd akkor a mellkasát, puszilgasd a felső testét, a nyakát, nyalogasd a mellbimbijét! Nem csak a farkuknál érzékenyek a férfiak. :) Vagy csak játssz a fitymájával, csipkedd óvatosan, meglásd egykettőre kő kemény lesz a farka! Ha mindezektől is elhúzódik, esetleg kérdezd meg tőle, hogyan jó neki. Maszturbáljatok egymás előtt, h lásd h kényezteti magát! Persze ott is hagyhatod ha úgy érzed felesleges bármi törekvésed, mert úgysem szerzel neki örömet! Sok sikert! :)
2012. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben egyetértek a második válaszolóval. Puszilgasd a nyakát, mellét, intim tájékon, hasát végig...
2012. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) ki fogom próbálni megint. nem akarom emiatt "elhagyni", mert nem akarok az első akadálynál kiszállni, ahhoz már nagyon fontos, ezlrt is erőlködöm :)
2012. febr. 2. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, Én sem szeretem ha a heréimhez nyúl a lány de máshol bármikor...
2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mókusfácán válasza:
0%
lehet hogy másra vágyik. Dugj a seggébe egy kólásüveget, ha attól felizgul hagyd ott és keress egy hetero hapsit!
2012. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!