Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az problémát jelent, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát jelent, ha a páromhoz testileg jobban vonzódok mint lelkileg?

Figyelt kérdés

Szeretem meg minden, de a testi vágyaim sokkal nagyobbak, mint azok h vajon hány évig leszünk-e együtt meg h ő lesz-e a férjem meg ilyenek... Ha tehetném egész álló nap csak szeretkeznék vele v csak csókolnám és ölelném és .. :D bocsi

Ez csak egy kezdeti lángolás és hamarosan elmúlik?? :S Nem lenne jó... :S

1hónapja vagyunk együtt, mindketten elmúltunk 20 évesek


2012. jan. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert fizikailag nagyon szeretnél vele lenni, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy testileg jobban vonzódsz hozzá, mint lelkileg. ez simán lehet a szerelem "mellékhatása" is. valószínűleg egy szenvedélyesebb ember vagy, akinek nem elég a kézfogás, de az is lehet, hogy csak az új kapcsolat varázsa miatt van, ami idővel elcsitul, ami nem jelenti minden esetben azt, hogy el is tűnik.
2012. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem. :) majd kiderül...nyugi..élvezd:D a többi majd kiderül.
2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy hónap után pont enne az érdekes, ha olyan mély szerelemben lennél, hogy már a gyerekeken gondolkozz. Bár lehet, csak én vagyok ilyen lassan hevülő típus (Barátnőmet is kb 3 hónap után szerettem meg ennyire, azóta együtt is vagyunk lassan 3 éve :) )24/F
2012. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem probléma. nálam is hasonló volt a helyzet, fél éve vagyunk együtt a párommal és szeretjük egymást:)
2012. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mert egy csúnya pofára esés után jöttünk össze, és nem akartam csalódni, úgyhogy igazából a kapcsolatunk eleje nem állt másból, csak orbitális menetekből egymás után éjjel-nappal. :D

Egyikőnk se valami romantikus alkat, ő pláne, de még így is előbb mondta, hogy szeret, mint én neki, én egy darabig a szexet jobban szerettem vele.

Persze aztán mikor elkezdtünk beszélgetni is meg ilyen párkapcsolatos dolog :D akkor azért egymásba szerettünk, és most már lelkileg is sokkal jobban kötődünk egymáshoz, ez érezhető, de az első 1-2 hónap... :D Fuh, néha visszasírom, azért nem volt rossz. :D

20L

2012. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!