Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mit szólnátok, ha...

Lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátotok 21 évesen még szűz, és nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés
Otthagynátok? Főleg ha tegyük fel nemrég óta ismeritek még, lehet, hogy hiába lenne szimpi, nem akarjátok, hogy ott "bénázzon"? A fiú mennyi idő után mondja ezt el, egyáltalán elmondja-e? Félek, hogy ha megismerkedek egy lánnyal már akkor otthagy, mikor a csókot elbénázom.
2009. máj. 31. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Az én párom nálad idősebb volt amikor megismerkedtünk és szintén szűz volt. Nekem már volt előtte 1-2 kapcsolatom, mégis velem élvezem a legjobban az együttlétet. Aki kezdő nem feltétlenül béna! :)

Ja és az utolsó kérdésre, már jóval előtte tudtam hogy nem volt még senki komoly az életében mielőtt összejöttünk.

2009. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Sőt, inkább legyél az, mint lenne előtte 20 lánnyal kapcsolatod. Majd belejössz. Nem mindenki "béna". Ismerek olyan srácot, aki volt már csajjal, és mégsem teljesít úgy. Szóval, hajrá, ismerkedj nyugodtan. Akinek ez gáz, az nem érdemel meg!!!
2009. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
ha igazán tetszene a srác csak ezért nem hagynám ott
2009. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én nagyon örülnék neki :)

most komolyan mondtam

az elsőre álltalában mindenki emlékszik és ha megtudnáém hogy tőlem kapta az első csókot akkor nagyon örülnékneki

semmiféle képpen nem dobnám ki

L/18

2009. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

naná hogy örülnék..

én pl 19éves lány vagyok(szűz) és csak szűz fiúkra vadászok:D

ésés nekem is van egy jelöltem 21lesz:) és még ő se csókolózott soha szóval nagyon örülök..:D

2009. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, sőt!

Örülnék neki, hogy nem ő volt a város legnagyobb csődöre, aki mindenkit lefektetett.

Én szintén egy 21 éves szűz fiúval vagyok együtt, hihetetlenül tud szeretni, és bénázni is, de olyan édes :D És örülök neki, hogy én lehetek neki az 1. :)

2009. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Hát az én párom 24 volt mikor elvesztette velem a szüzességét! Jó igaz nála csók már volt mással. És én utólag tudtam meg, de ezt sem bánom. Így nem paráztam hogy én vagyok az első, meg hogy jó legyen stb.

A kezdeti nehézségek is csak addig voltak míg ki nem ismertük kinek mi a jó! Mert ha lett is volna mással, akkor se biztos hogy élvezem azt amit a másik! Azóta minden csodás :D

2009. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Éni s hihetetlenül örülnék neki!! Szintén szűz 20/L aki szűz pasira vadászik mint látom már előttem vki!!! Volt már barátom....de ő meg olyan könnyedén vette ezeket a dolgokat,h 14 éves korától nemi életet él,s szerinte hülyeség tartogatni,s megmondta nem vár rám!! ennyi is volt...
2009. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy vannak ilyen lányok. Bár én nem hiszek benne.

Egyébként 21 évesen biztos találsz valakit aki összejön veled. Sok sikert! És ne aggódj.

2009. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem hagynám ott,csak mondja meg azt ennyi,inkább örülnék h velem van ez elsö csok meg stb.és az nem jelenti azt h béna a srác ha még szüz meg még nem csokolozott..nincs abban semmi.
2009. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!