Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mit szólnátok, ha...

Lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátotok 21 évesen még szűz, és nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés
Otthagynátok? Főleg ha tegyük fel nemrég óta ismeritek még, lehet, hogy hiába lenne szimpi, nem akarjátok, hogy ott "bénázzon"? A fiú mennyi idő után mondja ezt el, egyáltalán elmondja-e? Félek, hogy ha megismerkedek egy lánnyal már akkor otthagy, mikor a csókot elbénázom.
2009. máj. 31. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Én díjaznám, bizony! Ritka kincs!
2009. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Na figyelj biztos van olyan aki otthagyna ezért, de azzal meg nem is érdemes foglalkoznod, nem érdemel meg. Aki szeret azt nem fogja érdekelni, sőt inkább szívesen tanítgat. (Legalábbis én így lennék vele, amúgy eddig még nekem se volt semmi) Szóval nyugi. Ha akarsz írj.

18/L

2009. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Én örülnék neki ha majd ilyen pasim lenne:)
2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Tehát a 14:04-esnek igaza van:)
2009. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 thedani válasza:
Én is 21 évesen csókolóztam először és vesztettem el a szüzességemet és azóta is együtt vagyok a lánnyal( ő is szűz volt). Viszont én is féltem elmondani neki előtte, hogy talán vesztesnek tart, de csak megörült neki, mert tudta hogy akármit is csinálok, vele csinálom először, meg nincs sok exbarátnő akihez tudnám hasonlítgatni. Szóval ne fél el megmondani a lánynak, sőt, legyél rá büszke.
2009. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Engem az jobban zavarna, hogyha tudnám, hogy hány csajjal feküdt már le előttem...

Nah az kikészítene, mert akkor azon kattognék, hogy ezzel meg azzal vajon milyen volt és én vagyok-e olyan?

Mondjuk én azt azért nem jelentem ki, hogy csak szűz pasit akarnék, de ha az, akkor nem zavarna.

Egyébként 20 éves vagyok és szűz.

2009. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia az én volt barátom 24 évesen én voltam első csaja úgy se csók semmi se barátnő! És nem volt béna egyáltalán ne adj ezen! és sztem nem fog otthagyni azért ha szeret akk ígyis szeretni fog!

sok sikert

2009. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nekem ez nem is pozitiv de nem is negativ. Nincs kifogásom ellene,csak ne hazudjon mert az úgy is kiderül
2009. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szia. én 20/lány vagyok, és 19 évesen volt az első csokom. én is sokat paraztam meg minden, de hidd el, nem gond. a pasi 21 volt, és neki is első volt .ez nem lehet elrontani, csak nem kell félni. mi tudtunk h mi vagyunk az elsők egymásnak, és semm gond nem volt. azota mar volt több pasim akivel csokoloztam. de ha jönne egy olyan akinek én volnék az első, nem volna gond, örülnék h én vezethetem be őt a csok rejtelmeibe. hidd el, nem gond. csak ne olyan plázacicákra vadassz, meg olynara aki hetente váltogatja a pasiját. rendes csajokat keress, és ne csak a külsőt nézd.

hajrá, remélem tudtam valamit segiteni.

2009. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 23 volt, amikor megismerkedtünk és még soha nem csókolózott előttem, nem is járt senkivel, mert nagyon visszahúzódó típus. Isteni volt az első közös csókunk.Gyengéd volt, édes, amit előtte még soha nem tapasztaltam. 9 hónapig jártunk, mire végre el tudtunk utazni és mindketten elvesztettük a szüzességünket. Hihetetlen volt. Azóta eltelt 9 év és házasok vagyunk, babát tervezünk:)
2009. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!