Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan közeledjek egy olyan lányhoz aki baromira tetszik de még szűz sőt szerintem még nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés
Olyan kis szende meg ilyenek és mások is kicsit lenézik emiatt hogy még nem volt pasival! Én már elég tapasztalt vagyok de ilyesmivel még nem volt dolgom! Amúgy nem félek az elutasítástól mert eddig még nem sűrűn fordult elő de mi van ha pont egy olyan lány utasít el aki nem is tud semmit az ilyesmiről? Az lenne a legcikibb dolog szerintem! Most teljesen tanácstalan vagyok ! És emiatt hülyén is érzem magam ! :D Szóval a kérdés: Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?
2010. máj. 29. 14:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szendének tűnik még nem biztos, hogy szűz. Nem sokat tudhatsz a lányokról. :)
2010. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt vagy,akkor tudod a dolgod,szerintem úgy,ahogy a többi lányhoz.
2010. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sokszor a szende lányok a legvadabbak az ágyban :D

Egyébként hány évesek vagytok?

2010. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

19 évesek vagyunk mindketten.

Amúgy 100%-ig biztos hogy szűz!

De engem nem az érdekel hogy milyen az ágyban azon lehet alakítani, hanem az hogy hogyan közeledjek! Mint fent írtam ilyen lánnyal még nem volt dolgom!

2010. máj. 29. 15:02
 5/24 anonim ***** válasza:

Hmmm... én is hasonló helyzetben vagyok, csak úgymond én vagyok a lány a helyzetben. Engem úgy tűnik sikerült egy fiúnak meghódítania, sok kedvességgel és odafigyeléssel, de hogy segíteni tudjak jó lenne ha elmondanád, hogy hol szoktatok találkozni, milyen gyakran beszéltek, satöbbi... szóval kicsit bővebben a körülményekről, és akkor elmondom, hogy pl. engem hogy tudnál meghódítani!

19/L

2010. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem szoktunk találkozni meg semmi, mert nem jár sehová bulizni vagy szórakozni csak a suliban tetszett meg mert voltak közös óráink. Már elég régen felvettem msn-re de azóta nem is volt fent :D de ha fent lenne akkor sem tudnám mit írjak egy olyan csajnak aki teljesen más mint akikkel eddig voltam :D
2010. máj. 29. 15:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha kell még valami infó írd meg, tényleg jó lenne ha tudnál segíteni !
2010. máj. 29. 15:34
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát az elég nagy baj, ha nem tudsz vele msnezni, mert az ilyen lányok (legalábbis én) jobban szeretnek előbb ott ismerkedni. Persze, nem kell félni, hogy így nehezen haladnátok, mert én egy olyan fiút fogtam ki, akivel két nap beszélgetés után, már alig vártam hogy találkozzunk, pedig nem vagyok egy bátor jellem. Azt jó lenne tudnod, hogy tényleg nem szokott-e feljárni msnre, vagy esetleg rejtve megy fel, vagy ne adj isten letiltott... Mert lehetséges, hogy bár semmi baja veled, fél a közeledésedtől és megtette, de nagyon remélem, hogy nem. Először próbáld magadra felhívni a figyelmet úgy, hogy mondjuk udvariasan kinyitod előtte az ajtót, de semmi konkrét dolgot ne csinálj, pl. én biztos nem örülnék neki, ha leszólítanál, ha még közömbös vagy. Olyanról is hallottam már, hogy valaki titkos hódolóként bombázta levéllel avagy e-mailel a lányt, amitől a lány teljesen odavolt... Sajnos, nem nagyon tudok mit mondani így, hogy nem tudsz vele msnen kapcsolatba lépni, már nálam általában azok a próbálkozások jöttek be, illetve amikor a fiú finoman, de nem rámenősen utalt rá csupán a cselekedeteivel, hogy kedvel engem, de ha nem sokat találkoztok, ez sem lehetőség...
2010. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az is elég nagy probléma hogy most itt a nyári szünet!

De amúgy tőlünk nem messze van egy hamburgeresük ahol elég sokat lóg, de ott sem vágom hogy mit tudnék csinálni!

Én is szinte minden lehetőséget figyelembe vettem már de mindegyik olyan béna mintha egy óvodás csinálná szóval tényleg semmi ötletem ...

Hogyan közeledjek egy olyan lányhoz aki olyan mintha nem is létezne ? :D

2010. máj. 29. 16:12
 10/24 A kérdező kommentje:
Oh amúgy nem hiszem hogy letiltott vagy ilyesmi mert állandóan a húga van msn-en! Vele elég jóban vagyok és egyszer meg is kérdeztem tőle hogy a nővére nem szokott msn-ezni! Azt válaszolta hogy nem! Szóval LOL :D
2010. máj. 29. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!