Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalomra milyen gumi...

Doxxxa kérdése:

Az első alkalomra milyen gumi ajánlatos?

Figyelt kérdés
Párommal már mindketten szeretnénk és meg is fog történni elégéé a közel jövőben de milyen gumit ajánlatos az elsőhöz?? esetleg valami pózok amit igy elsőre ajánlatos??
2012. febr. 3. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Durex pl világmárka, szerintem elég megbízható, viszont aránylag drága.. De szerintem más, olcsóbb márkákkal sem lennének problémák.
2012. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
spermicides
2012. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És milyen pózok?? esetleg valami tanács az elsőre??
2012. febr. 3. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Misszionárius, lovagló.
2012. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy olyan probléma is hogy a barátom elég félénk még neki is most lesz az első és nem igen van előjáték mert nem mer... mit csináljak mert igy nem tudok elötte rendesen benedvesedni... és ugy nem akarom neki hogy csináld ezt azt amazt hogy benedvesedjek mert kellemetlenül érezné magát... esetleg próbáljam a kezét irányittani hogy hol simogassan és hátha csinál mást is vagy mit csináljak hogy benedvesitsen rendesen?? elég lenne ha kicsit játszik vele de azt se meri és nem mondom neki mert kellemetlenül érezné magát akkor mit csináljak hogy felizgasson??
2012. febr. 3. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez most azt jelenti, hogy még nem pettingeltetek?


Én értem, hogy félénk a fiú e téren, de a legfontosabb dolog, hogy minél jobban megismerjétek egymás testét mielőtt szexeltek. Ez később az előnyötökre válik majd!

A legjobb, ha hagyod, hogy a maga ütemében haladjanak a dolgok. Először csak simogassátok egymást, aztán kényeztessétek stb. És amikor már felszabadultan tudtok pettingelni, lehet beszélni a szexről.

Elsőre talán a misszionárius póz a legjobb.

2012. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha még a pettingig sem jutottatok el, mert barátod fél, akkor mi a francért akartok szexelni? Ahhoz talán bátrabb lesz? Amíg ahhoz is kisfiú, hogy hozzádérjen, addig NE szexeljetek, mert csak szar lesz.
2012. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Attól mert eggyesek ugy gondolják hogy szex elött jópár alkalommal kell petting más nem biztos hogy úgy gondolja... és csak az első lépést kell megtennie bátran utána minden menne neki igy voltunk jópár dologgal is ez is igy lenne érzem rajta ha csinálná bátrabban is csak annyira figyel rám hogy nem igen meri :P
2012. febr. 3. 19:28
 9/14 anonim ***** válasza:

"csak annyira figyel rám hogy nem igen meri :P"

Annyira figyel rád, hogy arra sem képes, hogy megszeretgessen, hozzádérjen, felizgasson?

Ez csak szerintem ellentmondásos?

Ha ennyire teszetosza, akkor tedd oda a kezét és kész.

De attól még tartom magam ahhoz, hogy ha petting nélkül kezdtek neki, akkor szar lesz.

Te nem leszel elég nedves, emiatt vagy fájni fog, vagy szimplán nem megy be, ettől bepánikol majd és szépen lelankad neki.

2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megszeretget fogdoz is csak a nemiszervemhez nem mer hozzá érni egyébként jó el is kezdek kicsit felizgulni csak még pont az kéne hogy kicsit ott lenn is ott legyen...
2012. febr. 3. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!