Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért van az hogy a barátnőm...

Mért van az hogy a barátnőm nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátnömmel 3 hónapja járunk.Én vagyok neki az első pasija.. És az lenne a kérdés hogy hogyan tudnám rávenni a szex-re?? tapizás is volt.. és mondta hogy ő is kiván engem de... ennyi volt
2012. febr. 4. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzi magát készen, akkor sehogy :-/
2012. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

mondjuk ne akard ,,rávenni" a szexre!attól még,h kíván nem jelenti,h készen is van a dologra!a tapizás meg lóf*sz,talán pettingelni kellene normálisan,h megismerjétek egymás testét,nem rögtön a d*gáson agyalni!!!

16 éves és 3 hónapja vagytok együtt,nem egy hosszú ideje tartó kapcsolat.

ha csak dugni akarsz,akkor keress egy tiniribit,a korosztályodban úgyis több van,mint amennyi egészséges lenne!

24n

2012. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a barátnőd?
2012. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
hát figyelj, normális, hogy kíván, biztos rád vetné magát, de nem teszi, mert van tartás benne, s nem adja könnyen magát és jól is teszi, ez különbözteti meg a ri....ancoktól, akik pár nap után már az ágyadban vannak.
2012. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt, mert még nem érzi magát felkészültnek erre, meg amúgy is túl korai 3 hónap után (1-1,5 évnyi kapcsolat után kéne ezt), amit biztos ő is érez, meg ennyi idősen felesleges ez még, mert pár év múlva bánni fogja. Gondolom ez megy a fejében, csak nem mondja ki, mert megsértődnél ez miatt.
2012. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Volt már dolgom szűz lánnyal, és elmondom neked, hogy annyi vesződség van velük, hogy nem éri meg. Ha 3 hónap után nem feküdt le veled, akkor még jó sokáig nem is fog. Ezen az sem változtat, hogy csak 16 körül van. Ha záros határidőn belül dugni akarsz, akkor várj még három hónapot, ha addig sem fekszik le veled, keress mást.
2012. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
15 éves a lány
2012. febr. 4. 19:43
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
AKkor meg ne csodálkozz! Most mi van? Ugye nem az ilyen pasik miatt lesznek ribik a lányok? Ne vedd rá semmivel! Ha készen áll hát készen áll.
2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm :D
2012. febr. 4. 19:55
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mondd meg neki, hogy csak dugni akarsz, egyből meglesz a legelső szexuális élményed, mert úgy szájba fog b aszni, hogy még a halálod napján is eszedbe jut : )
2012. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!