Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lefeküdni a barátom. Szerintetek lehet az oka?

Figyelt kérdés
Elég könnyen felizgul, de mikor arra kerülne a sor, mindig hátrál. Azt mondja, hogy szeretne még várni vele, mert azt szeretné, ha akkor történjen meg, mikor már mindenben biztosak vagyunk, és elég elkötelezett lesz. Nekem ezzel nincs semmi bajom, sőt örülnék is nagyon, ha el tudnám hinni. Nagyon remélem, hogy nincs semmi a dolog mögött, mert én még ilyet nem hallottam, hogy egy FÉRFI visszautasítson több ilyen alkalmat is... Mi a véleményetek?
2011. okt. 19. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eléggé kamuszagú tényleg. Oké, nem kell egyből mindent megdugni, de ha látom, hogy szeretné már a lány, akkor eszem ágába sincs ilyenekkel jönni neki, TÖBB ALKALOMMAL. Biztos más van a háttérben.
2011. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fke ***** válasza:
az én csajom is egyből dugni akart, de vártunk egya hetet. nincs ebben semmi fura.
2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha nem volt sok partnere, akkor lehet, hogy új partnerrel elsőre nem működne a szex nála.

Ha nem szereti azt a védekezési módszert, amit te javasolsz, akkor szintén érthető.

2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De én nem egyből, mi fél éve járunk.

Fütyköse van, mielőtt valaki rosszindulatúskodna.

2011. okt. 19. 15:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Szűz, de én is az vagyok, úgyhogy nincs mitől tartania.
2011. okt. 19. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél, csak ő sem tudja mitől.. Hány éves?
2011. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát ezért, mert szűz. Próbál 100%-osan rákészülni. De nyilván erre nem lehet. Valamikor meg kell történnie. Beszéld meg vele, h nincs mitől tartania és te is legalább annyira izgulsz mint ő.. talán ez valamennyire feloldja.
2011. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
22 éves...
2011. okt. 19. 15:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Bátortalan. Elégítsd ki a száddal, utána neked fog esni. Amennyiben nem, keress mást.
2011. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Dehogy keresek mást, nekem ő tényleg nem erre kell, csak elgondolkoztat...
2011. okt. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!